anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak informacji o cenie dostawy w wyszukiwarce ofert

MAMY ROZWIĄZANIE!
karollajnaa
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry!

Dlaczego zniknęła możliwość sortowania ofert według kosztów dostawy?
Od niedawna przy większości (nie wszystkich) przedmiotach w miejscu kosztów przesyłki pojawia się informacja "darmowa dostawa". Natomiast po kliknięciu danej oferty okazuje się, że dostawa jest darmowa tylko przy zakupach od 40 zł u jednego sprzedawcy, a w przypadku mniejszych zakupów koszty są ukryte wewnątrz oferty.
Jest to błąd, czy już tak zostanie? W ten sposób nie ma możliwości filtrowania ofert według najkorzystniejszych kosztów wysyłki. PS Wiem na czym polega pakiet Allegro Smart i go mam, ale to nie znaczy, że za każdym razem chcę kupować produkty za minimum 40 zł, a przy mniejszych zakupach koszt przesyłki też jest ważny.

W załączeniu przykładowe zdjęcie:

IMG_20211215_155542.jpg

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
LEW433
#21 Demiurg#

Możesz w filtrach ustawić czy ma być dostawa z Smartem , albo darmowa. Az tyle i tylko tyle.😁

oznacz moderatorów
karollajnaa
#7 Wielbiciel#

Zaznaczenie jednej z tych opcji w filtrach nic nie zmienia, przynajmniej w aplikacji. 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@karollajnaa sprawdziłam to w aplikacji i zaznaczenie fitra "darmowa dostawa" działa, tylko nie dotyczy każdej metody dostawy tylko np. Allegro One Punkt i Allegro One Box (nie w każdej ofercie są to akurat te metody, ale teraz jest promocja, więc jest więcej ofert z tą metodą jako darmową). 
Czyli najpierw trzeba przefiltrować oferty przez "darmowa dostawa" później wybrać interesującą i dodać ją do koszyka, a w formularzu dostawy i płatności kliknąć "zmień" przy punktach odbioru, następnie "zobacz wszystkie na mapie" > filtruj punkty > zaznaczyć metodę która w ofercie w zakłądce "dostawa" była darmowa np. Allegro One Punkt Kolporter, wybrać punkt, z którego chcemy odebrać przesyłkę. Wówczas metoda dostawy w formularzu się uaktualni i koszt dostawy wyniesie 0 zł.  
Jeżeli chodzi o filtr Allegro Smart! to włączenie go sprawi, że wyświetlą się oferty, które mają opcje dostawy Smart! ale przy nich warunkiem są zakupy powyżej 40 zł. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
karollajnaa
#7 Wielbiciel#

Faktycznie, dziękuję za wyjaśnienie. Niestety punktów jest (na razie?) na tyle mało, że nie mam takiego w bliskiej lokalizacji. 

oznacz moderatorów