anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak miniaturek zdjęć

Marks2004
#7 Wielbiciel#

Witam od 4dni aplikacja allegro nie wyświetla miniaturek zdjec w dziale erotyka jestem zalogowany oraz potwierdzona pełnoletność nic nie daje zainstalowanie ponowne aplikacji miał ktoś taki problem ?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Marks2004 Cześć. Rozumiem, że w innych kategoriach miniatury są widoczne bez problemów? 

Spróbuj proszę wyczyścić dane aplikacji. Jeśli to nie pomoże, prześlij mi informacje na temat systemu operacyjnego w swoim telefonie, a także wersji aplikacji Allegro. Komplet tych informacji z nagraniem widoku z Twojej aplikacji prześlij na spolecznosc@allegro.pl i załącz proszę link do tego wątku. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Marks2004 otrzymałam informację, że w najnowszej wersji aktualizacji (aktualizacja aplikacji w poniedziałek 18/03) problem nie będzie już występował. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Marks2004
#7 Wielbiciel#

Witam dziękuję za odpowiedź ale problem rozwiązał się chyba sam wystarczyło że dałem od góry powiaz oferty i nagle się pojawiły natomiast trzeba to robić za każdym razem może aktualizacja pomoże Pozdrawiam i dziękuję za zainteresowanie 

oznacz moderatorów

Client:110924117
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Witam, niestety mam ten sam problem, dziś mamy 19.03 i mimo aktualnej wersji aplikacji błąd nadal występuje, próbowałam wyczyscic dane aplikacji i nic to nie daje

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:110924117 Z jakiej wersji aplikacji korzystasz i jakie oprogramowanie masz na swoim urządzeniu? 

Prześlij też proszę zrzuty ekranu, na których widać będzie zgłaszany problem. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:110924117
#7 Wielbiciel#

Najnowsza wersja aplikacji v8.61.0

Android 14, najnowsza aktualizacja z dnia 1.02.2024 Samsung Galaxy S23+ oraz Samsung Galaxy A23 5G 

Sprawa jest już zgłoszona do supportu, jej numer to 40622211

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:110924117 W takim razie zweryfikujemy to i wrócimy do Ciebie z odpowiedzią. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów