anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak możliwości otwarcia dyskusji - nierzetelny sprzedawca z Chin

MAMY ROZWIĄZANIE!
goomelke
#8 Zapaleniec#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Dzień dobry, proszę o pomoc, bo zakupiłam w 2 transakcjach przedmioty od sprzedawcy z Chin w dniu 7 kwietnia. Numery zamówień to:

6afb4b30-f4ac-11ee-b575-eb29e142f8c8

e81fc6e0-f4a2-11ee-addb-eb598ebdd867

Konto sprzedawcy zostało zablokowane.

Co mam zrobić w takiej sytuacji? Nie mogę otworzyć dyskusji i nie wiem, czy będę w ogóle mogła. Przy próbie otwarcia dyskusji i podania powodu: "Nie otrzymałam produktu" dostaję od allegro komunikat:

" Prosimy Cię o cierpliwość

Termin na nadanie Twojej przesyłki jeszcze nie minął. Gdy sprzedawca rozpocznie realizację Twojego zamówienia, umożliwimy Ci śledzenie paczki w zakładce Kupione. Przewidywany czas wysyłki tego zamówienia to sobota, 13 kwi."

W aukcjach przesyłka jest nierejestrowana, więc ile mam jeszcze czekać na możliwość otwarcia dyskusji, ewentualnie czy allegro może otworzyć taką dyskusję do tych zamówień w moim imieniu? Nie liczę na otrzymanie produktów, skoro konto sprzedawcy jest zablokowane i zwyczajnie chciałabym otrzymać zwrot środków za te zamówienia, skoro już minął prawie miesiąc od ich opłacenia.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2
goomelke
#8 Zapaleniec#

Aktualizacja: można otworzyć dyskusję, tylko trzeba było kliknąć na "X" podczas komunikatu ostrzegającego o cierpliwość. Bardzo to nieintuicyjne, powinien być przycisk "Tak, mimo to chcę otworzyć dyskusję." czy coś w tym stylu.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@goomelke dziękuję za informację i Twoją sugestię 🙂

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów