anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak możliwości wystawienia oceny produktu

wawreszuk_j
#8 Zapaleniec#

Na aukcji nr 13840044570 kupiłam zegarek któremu pezez pomyłkę wystawiłam złą ocenę. Prosiłam o pomoc w usunięciu oceny. Wiedziałam, że nie będę mogła już tej oceny na nowo wystawić po usunięciu przez Państwa tej złej. Rozumiem, że tak regulują to przepisy ale za kilka tygodni kupiłam znowu ten sam zegarek i mam w planach kupić kolejne na święta a oceny dla tego kupionego później również nie mogę wystawić. Uważam, że jest to krzywdzące ponieważ sprzedawca nie otrzyma ode mnie aż tylu dobrych ocen produktu. Bardzo proszę o pomoc jak zrobić żebym mogła wystawić ocenę zegarkom kupionym później?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Ocenę sprzedającego czy produktu?

oznacz moderatorów

wawreszuk_j
#8 Zapaleniec#

Produktu.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@wawreszuk_j Opinii o produkcie nie wystawisz, jeśli kupisz (nawet w innej ofercie) dokładnie ten sam produkt z naszego katalogu. Inne produkty będziesz mogła ocenić. 

Natomiast komentarz dotyczący transakcji, który wystawiasz sprzedającemu, możesz dodać po każdym zakupie u niego.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

wawreszuk_j
#8 Zapaleniec#

Rozumiem ale uważam, że jest to rozwiązanie  pozbawione sensu. Przecież produkty zmieniają swoje właściwości, są ulepszane,a nie zmienia się ich nazwa. 

oznacz moderatorów