anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak moich ostatnich zakupów i zniknęło wiele moich obserwowanych.

Client:86019444
#7 Wielbiciel#

Z mojego konta zniknęły ostatnie zakupy są tylko stare. Mam problem z uszkodzonym produktem i nie mogę otworzyć sporu. Dostałem maila od Allegro że zakupiłem że sprzedający otrzymał wpłatę ale jak wejdę w szczegóły tego maila i przekierowuje mnie na moje konto w Allegro to jest informacja że takiego zakupu nie było. Zniknęły też wszystkie moje obserwowane produkty. Zero kontaktu z Allegro to jakiś skandal.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

LEW433
#21 Demiurg#

To trochę dziwne, nie sądzisz? jesteś na prawidłowym koncie. ale..... @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

Client:86019444
#7 Wielbiciel#

To bardzo dziwne od lat kupuje przez Allegro i nigdy nie miałem takiego przypadku. Mail od Allegro mam na poczcie że kupiłem i zapłaciłem ,jak wejdę w jego szczegóły przekierowuje mnie na moje konto w Allegro a tam informacja że takiego zakupu nie odszukano. To jest jakiś cyrk i zero możliwości kontaktu z konsultantem Allegro.

oznacz moderatorów

Client:86019444
#7 Wielbiciel#

Tak jestem na swoim koncie, widnieją tam moje zakupy z lat 2020 i 2021 późniejsze zniknely

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

No tak, może sprzedawca, dowiedział się o tym że, chcesz mu dyskusję otwierać, kłócić się i wchodzić w spór i odpowiednio zadziałał.  🤣

Tak na serio to są dwie możliwości, albo logujesz się na inne konto Allegro, albo zakup był już tak dawno..... 

Ewentualnie ktoś zalogował się na Twoje konto i ukrył ostatnie zakupy, poproś Allegro by je odkryło.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
LEW433_0-1664552611919.jpeg

 

LEW433_1-1664552611920.gif

 

Moderatorka

@Client:86019444 na koncie, z którego piszesz jest 7 zakupów ostatni z 28.09.2022, a pierwszy z 11.06.2020. Żaden zakup nie jest ukryty. Czy jesteś zalogowany na konto, które jest przypisane do adresu e-mail, na który otrzymujesz informacje o zakupie? 

oznacz moderatorów

domkar04
#14 Krzewiciel#

@LEW433 ????

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:86019444 na koncie, z którego piszesz jest 7 zakupów ostatni z 28.09.2022, a pierwszy z 11.06.2020. Żaden zakup nie jest ukryty. Czy jesteś zalogowany na konto, które jest przypisane do adresu e-mail, na który otrzymujesz informacje o zakupie? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

😎

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:86019444 czy możesz podać numer zamówienia, który jest podany w wiadomości e-mail z potwierdzeniem zakupu? Możesz się skontaktować z Doradcą Allegro na tej stronie, ale nie ma takiej potrzeby skoro ja tu jestem. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów