anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak monet za black weeks

MONKAR-RM
#7 Wielbiciel#

Witam. Spełniłam warunki promocji czyli zakupy dokonane za ponad 500zł i opłacone w jednej płatności, monet brak. Proszę o wytłumaczenie mi czy wina leży po mojej czy waszej stronie. Dziękuję.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@MONKAR-RM Podaj proszę numer zamówienia, które Twoim zdaniem powinno być objęte promocją.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

MONKAR-RM
#7 Wielbiciel#

Numer oferty: 12013397095

Numer oferty: 14451011587

Numer oferty: 14429014222

Numer oferty: 10794838373

Numer oferty: 13201324313

Numer oferty: 12778978699

Numer oferty: 13279582485

Numer oferty: 7612886988

Numer oferty 13880212949 (obecnie zmienila sie cena na wyższą i nie ma oznaczenia black week a w dniu zakupu byla bo sprawdzalam kilka razy)

Numer oferty 8864617380 (obecnie ta aukcja nie ma oznaczenia black weeka ale w dniu zakupu miala bo sprawdzalam kilka razy zresztą jak wyszukiwałam najtańszej oferty to zawsze miałam zaznaczone aby wyszukiwało ofert z oznaczeniem black week)

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@MONKAR-RM Konsultuję tę sprawę. Kiedy dostanę odpowiedź, odezwę się ponownie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

LEW433_0-1700670505052.png

 

oznacz moderatorów

MONKAR-RM
#7 Wielbiciel#

Tak, monety powinny byc u mnie 20 listopada ale ich nie ma. Wszystkie aukcje były z oznaczeniem black week bo wyszukiwałam tylko z takim oznaczeniem i przed i po zakupie sprawdzałam, wszystkie były oznaczone black week. Nie rozumiem dlaczego więc nie otrzymałam monet.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@MONKAR-RM Dostałam informację, że oferta nr 8864617380 nie miała oznaczenia Black Weeks. W tej sytuacji niestety warunki promocji nie zostały spełnione.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

MONKAR-RM
#7 Wielbiciel#

Widocznie macie jakiś błąd bo ja wyszukiwałam tylko oferty z oznaczeniem black week(była taka możliwość zaznaczeniam produktów tylko black week) i jestem na 100% pewna tego że te oznaczenie było. Zanim dokonałam zakupu to również sprawdzałam czy jest ten znaczek na aukcji i on był! Bardzo długo kompletowałam ten zestaw zakupów za 500zł i nie ma takiej opcji abym się pomyliła.

oznacz moderatorów