anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji Obserwuj

MAMY ROZWIĄZANIE!
schu13
#8 Zapaleniec#

Witam. Dziś zauważyłem ze nie mam możliwości dodania oferty do obserwowanych. Jest tylko opcja Udostępnij. Mam nadzieje ze to tylko tymczasowy błąd... Czy zaszły jakieś zmiany w tym temacie?

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24
pinsplash
#21 Demiurg#

@schu13 Jest ta opcja. Może wyczyść ciasteczka?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
schu13
#8 Zapaleniec#

Dzieki za wiadomosc ale problem istnieje dalej. Jak nie jestem zalogowany opcja obserwuj istnieje. Ale po zalogowaniu znowu jej nie ma. Może przyczyną jest ze używam systemu xp i przeglądarki Mozilla Firefox, choc na Google Chrome rownież nie ma opcji Obserwuj.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@schu13 To tylko się zapisuje jak jesteś zalogowany.

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@schu13 XP jest mocnym kandydatem na bycie przyczyną tych problemów https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/wystawianie-i-edycja-oferty/protokol-tls-w-twojej-przegla... (aczkolwiek to dziwne, że opcja jest widoczna bez logowania, by po zalogowaniu zniknąć - oprócz ciasteczek wyczyściłeś też pamięć podręczną przeglądarki?).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@schu13 skosultowałam Twoją sprawę z działem technicznym i otrzymałam odpowiedź, że problem wynika z korzystania ze starych wersji przeglądarek, na których mogą występować różne problemy. Nie możemy zagwarantować poprawnego działania serwisu na nieaktualnych przeglądarkach. Niemniej na windows xp może występować problem z aktualizacją, więc dział techniczny sugeruje zmianę systemu operacyjnego na nowszy. Mam nadzieję, że to pozwoli rozwiązać Twój problem. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
schu13
#8 Zapaleniec#

Tak. Dokładnie zgadza. Czeka mnie w najbliższym czasie pożegnanie z zasłużonym  systemem xp... Dziękuje za odpowiedzi.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

XP, trochę zostałeś.🤣

oznacz moderatorów
JACEK63
#7 Wielbiciel#

Niestety nie. Windows 7, więc nie XP, najnowsza wersja chroma i nie ma opcji obserwuj 😞 Natomiast na FF (wersja stara) opcja się pojawia. Więc nie jest to problem systemu, a raczej przeglądarki chrom. Dodam, że opcja ta zniknęła jakiś miesiąc temu i nie pojawiła się na chromie mimo aktualizacji do najnowszej wersji przeglądarki.

oznacz moderatorów
AdamSmak
#11 Animator#

@JACEK63 Na Win8.1 i Win10 w Google Chrome działa.

Wersja 94.0.4606.81

oznacz moderatorów
JACEK63
#7 Wielbiciel#

To wiem, ale dlaczego działa na starej wersji FF, a nie działa na najnowszej chroma? Na tym samym kompie.

oznacz moderatorów
AdamSmak
#11 Animator#

@JACEK63 Wyłącz wszystkie rozszerzenia w Chrome i sprawdź.

oznacz moderatorów
JACEK63
#7 Wielbiciel#

Mam ich 5 i wszystkie wyłączone. Nadal nie ma obserwuj

oznacz moderatorów
JACEK63
#7 Wielbiciel#

Opcja obserwuj jest, tylko nie w tym miejscu, w którym była i brak opisu (brak go również do udostępnij). Symbole przeniosły się na środek strony (obok tytułu aukcji). Co więcej, kiedy przywróciłem wszystkie rozszerzenia, opcja nie zniknęła 😄

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Za to jest ładna gwiazdka.😂

oznacz moderatorów
techantik
#8 Zapaleniec#

Faktycznie, u mnie na Windows 10 tez nie ma napisane "Obserwuj" ale obok tytułu aukcji po prawej jest GWIAZDKA, którą można kliknąć, podobnie jak w aplikacji na androida. W sumie mogli o tych zmianach poinformować.

oznacz moderatorów
zygape1
#7 Wielbiciel#

Nie, nie prawda, nie działa !! Nawet na najnowszej wersji Chrome i zaktualizowanym systemie Win 10.

oznacz moderatorów
minio65
#1 Nowicjusz#

Brednie kompletne! Mam Windows 10 + Najnowsze przeglądarki i mam ten sam problem!!!

 

oznacz moderatorów
Stanlej000
#7 Wielbiciel#

Gwiazdka na środku to OBSERWUJ  🙂

oznacz moderatorów
RPerla
#1 Nowicjusz#

Dokładnie ! Było i nie ma na żadnym systemie  . Kolejne super udogodnienie . Kto odpowiada za te beznadziejne do niczego nie prowadzące  zmiany ciekawe ? ....... Allegro psuje się coraz bardziej .Tylko utrudnienia i coraz wyższe prowizje . Wprowadzenie tej zarazy Allegro Lokalnie ...Dla mnie beznadzieja .....

oznacz moderatorów