anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji rozłącz te same oferty.

MAMY ROZWIĄZANIE!
renata86aa
#9 Pomysłodawca#

Przed chwilą po wpisaniu jakiekolwiek frazy zauważyłem, że wyszukiwanie działa jedynie dla produktów a nie ofert. Nie mam opcji rozłączenia produktu. 

Czy to jakiaś zmiana czy błąd ? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
94 ODPOWIEDZI 94
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@renata86aa Cześć. Co właściwie masz na myśli, nie masz opcji "Rozłącz (/połącz) te same produkty"? 

ko_alka_0-1712062812872.png

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
renata86aa
#9 Pomysłodawca#

333.jpg

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@renata86aa Sprawdź to proszę również w innej przeglądarce, wyczyść pliki cookies, a także wyłącz wszystkie wtyczki (typu adblock) 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Stonek_89
#7 Wielbiciel#

Podłączam się do tematu. U mnie również występuje problem z brakiem możliwości rozłączenia ofert. Wyczyszczenie cookies oraz wyłączenie adblocka nic nie zmienia.

oznacz moderatorów
Monikakoniecz
#9 Pomysłodawca#

  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_

Przez lata moje oferty były w top 3, dla danej frazy. Aktualnie po wpisaniu tej samej frazy wyświetlają się mniej dopasowane, a moje top oferty są gdzieś w nicości. 

Prosimy o informacje czy to jakaś dobra zmaiana, moja sprzedaż spada prze ten zabieg. 

oznacz moderatorów
Monikakoniecz
#9 Pomysłodawca#

może czas powoli wycofywać sie z allegro, jak taka zmiana zostanie wproawdza z dnia na dzień dziesiątki jak nie setki małych sklepów padnie z dnia na dzień, a ich właściele utoną w długach. 

Przez lata tworzyliśmy allegro żeby tak skończyć ???

Przypominam Wam to nie molochy jakie teraz faworyzujecie stworzyły takie zaufanie tylko my mali przedsiębiorcy!

oznacz moderatorów
pzkf
#9 Pomysłodawca#

To już są szczyty absurdu co zrobiliście z wyszukiwarką! To jest jeden wielki bajzel co pokazuje po wpisaniu szukanej frazy.

oznacz moderatorów
Monikakoniecz
#9 Pomysłodawca#

Czy jest tu moderator ?

Zgłoszeń co nie miara a jakoś po stronie allegro cisza i problemu nie ma

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
resistdj
#9 Pomysłodawca#

Również zniknęła mi ta opcja. 

resistdj_0-1712074893408.png

Co ciekawe, w Edge jest opcja Rozłącz te same oferty, natomiast w Chrome i Firefoxie nie ma. Nie chcę łączenia ofert a obecnie jestem zmuszony. W dodatku wyszukiwanie znów nie działa jak powinno, ofert jest niby więcej niż faktycznie się wyświetla. Dodatkowo po zaznaczeniu filtra Płatności Pay nie pokazuje wszystkich ofert z dostępną tą formą płatności, a po odznaczeniu tego filtra pokazuje oferty mające tą opcję płatności mimo że po zaznaczeniu jej nie było. cr.pngBrawo.

oznacz moderatorów
Metyou8
#2 Obserwator#

Czemu to wprowadziliście ? Nie mogę nic kupić teraz... Proszę o danie możliwości zmiany wersji, czyszczenie pamięci nic nie daje. Poważnie mam iść na **piiip**a ? Kto wpadł na tak **piiip**yczny pomysł? Już myślałem że mi się komputer popsuł. Stwarzacie niepotrzebne problemy ....

oznacz moderatorów
_neo_neo_
#2 Obserwator#

U mnie na jednym koncie z jednego telefonu da się rozłączyć z drugiego ba tym samym koncie już nie. W apce na jednym jest i rozłączenie i połączenie. A na drugim za to nie się połączyć. Pewnie znowu coś kombinują żeby wyłączyć możliwości rozłączenia ofert na stałe.

oznacz moderatorów
Agent555
#17 Koryfeusz#

Kolejny genialny pomysł lub zmiana 

oznacz moderatorów
czarnaplytaltd
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

mam to samo, na koncie prywatnym mogę rozłączać, a na firmowym nie. Wyłączcie te beznadziejne "ulepszenia" !

oznacz moderatorów
NajlepszyComPL
#12 Orędownik#

Tak genialna, że np. porównywarka klocków LEGO® (promoklockiPL) przestała widzieć Allegro i pokazywała wczoraj tylko z innej firmy na A i tych sklepów, które pewnie wykupiły prezentację.

 

*** SZTUCZNA inteligencja NIE DORÓWNA nigdy NATURALNEJ głupocie 😉
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

 @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  u mnie w apce to samo 😞 

@Agent555 stawiam na testy i duże zmiany, powolny koniec znanego od lat Allegro a największa zmiana będzie 1 lipca 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Agent555
#17 Koryfeusz#

U mnie w przeglądarce to samo, przed chwilą sprawdzałem 

oznacz moderatorów
_neo_neo_
#2 Obserwator#

A co to za duża zmiana 1 lipca ?

oznacz moderatorów
AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

@kostas11 uuuuu jak wywalą tą opcję a obstawiam żę to teraz testy na żywym organizmie to po Allegro... pozamiatane 

oznacz moderatorów
Agent555
#17 Koryfeusz#

Oj będzie się działo 

oznacz moderatorów