anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji rozłącz te same oferty.

MAMY ROZWIĄZANIE!
renata86aa
#9 Pomysłodawca#

Przed chwilą po wpisaniu jakiekolwiek frazy zauważyłem, że wyszukiwanie działa jedynie dla produktów a nie ofert. Nie mam opcji rozłączenia produktu. 

Czy to jakiaś zmiana czy błąd ? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
94 ODPOWIEDZI 94
marcelab8
#7 Wielbiciel#

nic nie pomaga, trudni będę musiała zmienić platforme, nie będę ryzykować utraty danych.

 

oznacz moderatorów
raleek
#1 Nowicjusz#

Zniknęłą mi opcja rozłączania ofert- nic nie zmieniałam w ustawieniach a teraz nie mam możliwości wyboru jak chcę przeglądać oferty. Komu to zgłosić żeby ponownie można było rozłączać oferty- przeszukiwanie ofert to teraz masakra. 

oznacz moderatorów
brakestop
#13 Ambasador#

udział w eksperymencie nie może odbywać się bez pisemnej zgody szczura doświadczalnego !

 

Halo policja - proszę przyjechać na Allegro ! Stało się przestępstwo 😉

oznacz moderatorów
merkuriusz77
#9 Pomysłodawca#

Proszę nam jeszcze z łaski swojej powiedzieć, czy klienci mają świadomość tego stanu rzeczy - tj. czy zostali poinformowani, że do końca kwietnia Allegro nie ma pełnej funkcjonalności i jedna z kluczowych opcji działa tylko na niektórych przeglądarkach?

Jest to poważna usterka, więc byłoby bardzo dziwne, gdybyście nie udostępniali tej informacji każdemu użytkownikowi!

oznacz moderatorów
rembol19925
#3 Debiutant#

oczywiście że nie mają i w sumie tym powinien się zająć UOKIK i rzecznik praw konsumenta .

 

oznacz moderatorów
slawek2000
#9 Pomysłodawca#

Nadal nie mam pomocy z odpowiedzią na moje pytanie - kogo mogę ścigać aby Go bardzo uprzejmie prosić o  WYPISANIE MNIE z tych testów. Z testowanej wersji nie da się efektywnie korzystać.

Przeżyłem nie jedno 'modernizację' serwisu... ale 'coś' tak nieergonomicznego jeszcze nie było.

Krzykliwość formy (za dużo ramek i przycisków) z utrudnionym dostępem do danych (np. cena była pod opisem a teraz trzeba jej szukać)

oznacz moderatorów
merkuriusz77
#9 Pomysłodawca#

Wcale nie przesadzając można powiedzieć, że jest to zrobione tak, jakby działała tu grupa praktykantów - poważnie: wprowadzenie do serwisu sprzedażowego tej wielkości, co Allegro, czegoś podobnego, wydaje mi się jakimś kiepskim żartem (delikatnie mówiąc). 

oznacz moderatorów
Metyou8
#2 Obserwator#

Dramat, co wymyśliliście, miałem zrobić zakupy ale ide kupić coś do tropików, bo na allegro zablokowane jest słowo na A i konczace się na ON , śmiech na sali ,

oznacz moderatorów
czarnaplytaltd
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Proszę o uściślenie i prawdę. Czy jest to błąd - takie info otrzymałem na chacie czy jest to Wasz kolejny "wspaniały" eksperyment - taka informacja padła w tym wątku.

W związku z tymi nieścisłościami. Jeżeli prawdą jest odpowiedź nr 1 to kiedy zamierzacie usunąć ten błąd?

Jeżeli prawdą jest odpowiedź numer 2 to uprzejmie poproszę o wypisanie mnie z tego eksperymentu i przywrócenie starej funkcjonalności przeglądania ofert.

 

P. S. A pomiędzy różnymi kanałami komunikacji z klientem to ustalcie sobie jedną spójną wersję bo trochę słabe jest na forum mówić jedno a na chacie drugie

oznacz moderatorów
michalus16
#7 Wielbiciel#

A jednak da się! Jednym znakomitym pomysłem "o, który prosili użytkownicy", jednocześnie wkurzyć dwie strony.
Do tej pory zmiany uderzały w jedną stronę, najczęściej w sprzedających, ale można było to tłumaczyć postawą prokonsumencką. Okej, broniło się to, jedna strona była zadowolona lub po prostu nic się dla nich nie zmieniło. Druga strona oczywiście musiała odchorować wspaniałe zmiany. 

Natomiast ta zmiana to game changer, bo udało się wurwić dwie strony. Sprzedających i kupujących. Gratulacje.

Niestety obawiam się, że testy nie mają na celu zebranie feedbacku ze strony użytkowników, tylko mają na celu zmierzyć, czy mimo tak fatalnych zmian, globalna sprzedaż nie siadła. Mam nadzieję, że kupujący zrobią jedyną słuszną rzecz. Wyszukają produkt gdzie indziej.

Bo to oczywiste, że z perspektywy kupującego ten interfejs jest DRAMATYCZNY i nieczytelny. Nie chodzi o przyzwyczajenia, po prostu jak widzisz połączoną listę ofert, to po 3 rezygnujesz z dalszego szukania, bo nie ma to sensu. Część ludzi machnie ręką i kupi to co wyskoczyło, a część zmieni marketplace. Te testy są po to, żeby sprawdzić czy wpływy z promowania, reklam itp. zrekompensują odpływ kupujących. 

Jeśli zmierzą, że mimo kwiku rozgoryczonych użytkowników excel świeci na zielono, to możemy być pewni, że tak będzie wyglądała lista ofert.

Coś tu poszło nie tak. To emejzon powinien naśladować allegro, a nie allegro emejzona. Mówię tu o interfejsie. Między tymi dwoma marketami była przepaść jeśli chodzi o komfort wyszukiwania produktów i generalnie o inferfejs.
W moim odczuciu dlatego emejzon się u nas nie przyjął, bo wszystko jest tam mega nieintuicyjne. Piłka w grze, allegro postanowiło konkurować w tym aspekcie.

oznacz moderatorów
resistdj
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Pytanie kto tutaj kłamie, bo ktoś kłamie ewidentnie. Jeśli na czacie pracownik Allegro twierdzi że to błąd i pracują nad jego rozwiązaniem, a w dyskusji słyszymy że jesteśmy częścią eksperymentu (chorego rzecz jasna) i połączone oferty będą do końca kwietnia, to prosilibyśmy o wyjaśnienie kto i dlaczego kłamie użytkowników którzy tracą czas na ulepszanie Allegro ale ich zdanie ma się w nosie. Skoro w jednej przeglądarce działa rozłączanie ofert, a w drugiej nie, to w końcu błąd czy eksperyment? Skoro do tej pory takie rozwiązanie było jako OPCJA (chyba dla nielicznych) a teraz jest przymusem, nie może być nadal jako opcja? Jest mnóstwo towarów których przypisanie do danej oferty jest błędne, czasem przez błąd sprzedającego, czasem przez wymogi Allegro, przy takim bałaganie nie sposób znaleźć wielu towarów. Czy Allegro myśli że naśladując **piiip**a, niezależnie czy w dobrym czy złym kierunku, stanie się tak popularnym serwisem na całym świecie? Po co w takim razie dział Społeczności Allegro, w którym użytkownicy dzielą się swoimi uwagami? Czy to że praktycznie nikomu nie podoba się omawiana tutaj zmiana (nie zauważyłem nikogo zadowolonego jak dotąd) na serio nie robi na Was wrażenia? Społeczność Allegro chyba powstała po to by wyrażać swoje opinie a dzięki temu ulepszać Allegro, a nie robić jeszcze większy burdel i olewać użytkowników którzy wyrażają swoje zdanie? Chcemy by to była nadal OPCJA a nie dziki nikomu niepotrzebny przymus. Czy nikt z pracowników Allegro nie wpadł na pomysł, by każdy użytkownik mający konto na Allegro, mógł spersonalizować wygląd strony jak mu się podoba a informacje o spersonalizowaniu były zapisywane na koncie Allegro danego użytkownika? Tak jak np ciemny czy jasny motyw, można byłoby dodać opcje ułożenia wg własnego uznania coś na podobę "kafelków" z tym z czym się chce, np na górze ostatnio wyszukiwane, niżej najnowsze oferty w dziale XYZ, niżej kończące się licytacje w dziale XYZ itd. Serio?? Macie jak się domyślam całą armię programistów czy innych informatyków dla których takie zadanie byłoby zadaniem bezproblemowym a z pewnością przyczyniłoby się do zwiększenia chęci odwiedzania Allegro, aniżeli narzucanie czyichś wymysłów niezależnie od opinii użytkowników. Liczę na rozsądek Allegro, choć dziś to już nic nie wiadomo.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@resistdj @czarnaplytaltd dziękuję za Wasze wiadomości. Przykro mi, że otrzymaliście inną odpowiedź na czacie, jednak informacja o teście jest prawidłowa. Tak jak pisałam, nie można się z niego wypisać, a testujemy to po to, aby sprawdzić różne wersje listy ofert.
Wasze opinie są cenne i przekazujemy do odpowiedniego zespołu, natomiast obecnie, jedynym rozwiązaniem pozostaje próba skorzystania z innej przeglądarki/urządzenia. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Client38354554
#7 Wielbiciel#

Rozchodzi się o to, aby od razu były widoczne wszystkie oferty danego produktu w danej kategorii

na stronie, a nie tylko wybrane.

Przy niektórych widocznych ofertach tego samego produktu widnieje przycisk Porównaj X Ofert.

Ale żeby to zobaczyć trzeba na to kliknąć.

Po co to komu ?

Przedtem było łatwiej.

Od razu były widoczne wszystkie oferty.

 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Client38354554 Na górze, tak bardziej z lewej, ale teraz trwają testy dla wybranych użytkowników i niektórzy nie mają tej opcji.

LEW433_0-1712394987718.png

 

oznacz moderatorów
noksu7
#8 Zapaleniec#

Cześć,

W aplikacji nie mam funkcji „rozłącz te same oferty”. Na PC wszystko działa prawidłowo.

To jakiś błąd aplikacji ? 

Dzięki za pomoc.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@noksu7 nic nie zrobisz jesteś szczęśliwcem biorącym udział w teście do 30 kwietnia, testują czy nie zostawić tego na stałe 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
noksu7
#8 Zapaleniec#

O jejku 😞 

To chyba najgorsza funkcja jaką kiedykolwiek mnie spotkała na allegro. Czyli nie będzie zakupów do 30 kwietnia. 
Dzięki za odpowiedź 🙂

oznacz moderatorów
slawek2000
#9 Pomysłodawca#

Testowanej wersji nie da się efektywnie korzystać.

Przeżyłem nie jedno 'modernizację' serwisu... ale 'coś' tak nieergonomicznego jeszcze nie było, a długo korzystam z Allegro.

Krzykliwość formy (za dużo ramek i przycisków) z utrudnionym dostępem do danych (np. cena była pod opisem a teraz trzeba jej szukać, oferty z 'lokalnie' upchnięte gdzieś na końcu)

... i do tego "Niestety nie mamy możliwości wyłączenia testu na Pana koncie." i "Proszę się nie obawiać, dnia 30.04. przywrócimy Panu ustawienia sprzed testu." 

A to dla czytających pracowników Allegro: Jeśli można bez mojej zgodny pogarszać działanie serwisu w ramach testów a inni mają starą wersję wyszukiwania - w takim razie istnieje mechanizm dzielenia użytkowników na gorszych (ja) i lepszych (stare wyszukiwanie).

Proszę wyłączyć mnie z grypy tych gorszych i testować system na tych co się na to zgodzą.

 

 

 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Nie wyłącza, takie prośby już tu były.

oznacz moderatorów
unik_sklep
#11 Animator#

Okropne to jest! I pisze w tej chwili jako kupujący. Dla mnie porażka, jak miałam dziś wyszukać oferty, Rezygnuje i idę do sklepów stacjonarnych lub szukać w google. Wygląd strony, zmiana tego co jest widoczne i lubiane, na nowe, trudne do ogarnięcia. Nie wiem kto to wymyśla, ale to jedna wielka porażka.

oznacz moderatorów