anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak rat 0 pomimo aktualnej oferty ratalnej

msapula
#7 Wielbiciel#

Witam, chcialem dokonac zakupu uzywajac opcji raty 0%. Nie ma znaczenia jaka opcje ratalna wybiore, przy kazdej opcji mam RRSO 17-36%. Nadmienie, ze w przeszlosci dokonywalem zakupy z tego konta na rozne kwoty, 5-15 tys. Wykupilem nawet smarta. Dodam, ze miesiac temu na ten sam przedmiot mialem opcje RRSO 0%, nastepnego dnia opcja juz sie nie pojawila. Co moze byc powodem?

 

Dysk twardy Seagate 20TB SATA 3.5" - Sklep, Opinie, Cena w Allegro.pl

 

Pozdrawiam

Marcin

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

Z ratami Zero tak jest często. @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@msapula cześć Marcin! Sprawdziłam to i raty zero są dostępne w tej ofercie. Aby z nich skorzystać trzeba dodać ofertę do koszyka w metodzie płatności wybrać raty, a następnie kliknąć niebieski przycisk "przejdź do wniosku". Gdy rozłożysz zakup na 5 lub 10 rat będziesz mógł skorzystać z rat zero. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

msapula
#7 Wielbiciel#

Cześć, dzieki za odpowiedz. Niestety jak wybieram 5 lub 10 przedmiotow, moje opcje ratalne zaczynaja sie od 12 rat z RRSO 17%.
Czy przycisk raty 0% powinien byc podswietlony? Przesylam skany. 1.JPG2.JPG

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@msapula to dlatego, że na raty zero obowiązuje limit, kwota 7284 zł go przekracza. Limit dla rat zero to 1500 zł, (w ramach wrześniowej promocji 3 tys.) więc przy wybraniu 1 szt. raty zero będą  dostępne. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

msapula
#7 Wielbiciel#

O kurde, a dawno wprowadzili takie limity? 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@msapula nie wiem kiedy został wprowadzony 😞 Obecnie obowiązuje promocja, w jej ramach można złożyć zamówienie w ramach rat zero do 3 tys.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów