anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

brak towaru zwrot od sprzedającego przez allegro finanse

refio
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry, 

mam pytanie, zakupiłem kilka rzeczy od jednego sprzedawcy i niestety jednego  z nich nie było, za wszystko zapłaciłem z góry. Sprzedawca wskazał, że jest brak towaru i zwróci środki przez allegro finanse, potwierdzenie operacji prześle w odrębnej wiadomości.
Do dziś nie mam wpływu na konto, żadnej informacji od sprzedającego.
Czy taki zwrot w jakiś sposób można sprawdzić na moim koncie allegro, czy tylko powinien być przelew zwrotny od sprzedawcy? 

Pierwszy raz mam taką sytuację, a nie znalazłem odpowiedzi.

pozdrawiam

Rafał 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

_Likos_
#21 Demiurg#

@refio  jeśli zwracał przez allegro finanse powinieneś otrzymac informacje ( mail) od allegro:

Sprzedający .... zwrócil wpłate.

Jeśli jej nie ma możesz po prostu zapytac sprzedającego. Być moze po prostu przeoczył.

Czy zwrot został zlecony moga także sprawdzić moderatorzy forum tylko zdaje sie bedziesz musiał podać numer zamówienia.

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Sprzedający oddając przez AF, środki wracają tam skąd wyszły. Jeżeli nie zwrócił otwórz dyskusję, odda szybko: https://allegro.pl/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@refio Gdy sprzedawca zwraca wpłatę, otrzymujesz maila od Allegro z taką informacją. Nie było maila, mógł nie zwrócić. Gdy nie ma towaru i godzisz się na zwrot środków, powinien oddać pieniądze niezwłocznie. Taki zwrot, gdy już nastąpi, trwa około 3 dni. 

oznacz moderatorów