anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak wpłaty zwrotu od sprzedającego.

PaWeLeK2909
#7 Wielbiciel#
  • Witam. Zakupiłem buty robocze miały być z podnoskiem ale sprzedający wysłał bez to dogadaliśmy się na zwrot 20 zł z 99zl od 7 września i nadal nie mam tych pieniędzy. Maila mam że sprzedający wysłał zwrot na kartę gdzie płaciłem ale nie mam ich nadal 
oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

Mail od sprzedającego to żaden dowód, takie sprawy załatwia się poprzez dyskusję, tam masz pomoc Allegro: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@PaWeLeK2909 jeżeli był email to poszukaj dobrze. Czasami pieniądze księgują się z data zakupu.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@PaWeLeK2909 potwierdzam, że sprzedający zwrócił tę kwotę 7 września i została poprawnie zaksięgowana na koncie przypisanym do BLIKa. Sprawdź to proszę i daj znać, jeśli wciąż jej nie znajdziesz, wówczas poproszę o przesłanie do Ciebie potwierdzenia tego częściowego zwrotu. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

PaWeLeK2909
#7 Wielbiciel#

Sprawdzałem 30 dni wstecz same uznania i nie mam tych 20zł 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@PaWeLeK2909 okej, dziękuję za wiadomość, poprosiłam o przesłanie do Ciebie potwierdzenia tego zwrotu. Otrzymasz je w wiadomości e-mail. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

PaWeLeK2909
#7 Wielbiciel#

proszę.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@PaWeLeK2909 przesłaliśmy do Ciebie potwierdzenie tego zwrotu w wiadomości e-mail, w sprawie nr 26476374.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów