anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak wsparcia na czacie

Estuniaa
#7 Wielbiciel#

Poprosiłam o wsparcie na czacie a zdegustowana Pani Joanna zamknęła rozmowę i nie udzieliła odpowiedzi na moje pytania. Czy tak wygląda wsparcie po zakupowe. Proszę o informacje @ko_alka @mr_oma @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

AlePiesio
#13 Ambasador#

Wsparcie sprzedażowe też tak wygląda na czacie allegro, potrafią zakmnąć czat sami.

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

Też miałem takie chyba dwie sytuacje, rozmawiałem na czacie i Pani opuściła nagle czat,czy teraz tak ma wyglądać pomoc przez doradcę na czacie nie udzielając żadnej odpowiedzi gdy ktoś jej potrzebuje.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Estuniaa Nie mam dostępu do czatu, więc nie jestem w stanie sprawdzić z jaką sprawą się do nas zgłosiłaś i dlaczego rozmowa została przerwana. Być może tutaj, w społeczności, uda się znaleźć rozwiązanie Twojego problemu. Napisz o co chodziło.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

hardybejs
#12 Orędownik#

jak wyczerpały sie jej odpowiedzi i brakło jej wiedzy to zamkneła czat- tak to działa wsparcie-myśle że to już roboty;)nie sorry roboty  są lepsze;))

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Estuniaa Udało mi się ustalić, że otrzymałaś pomoc - konsultantka starała się wyjaśnić problem transakcyjny, który napotkałaś, wznowiła zamkniętą dyskusję i poinformowała Cię jakie są zasady reklamacji. Nie mogła jedynie przesłać zapisu Waszej rozmowy mailem, o co poprosiłaś.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów