anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak zwortu srodkow na konto zakup anulowany

Kamils182
#7 Wielbiciel#

Witam sprzedajacy poinformowal mnie że zwrot środków za anulowany zakup jest w realizacji... Minęły dwa dni i kasy nie ma na koncie a wrecz przeciwnie te 149 zl ubylo mi z konta! Co tu jest nie tak? Placilem blikiem bank pko 

 

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

serwis-texas
#20 Guru#

@Kamils182 

To znaczy drugi raz Ci pobrało opłatę?

oznacz moderatorów

Kamils182
#7 Wielbiciel#

Wydaje mi sie ze tak... W poniedziałek oplacilem zakup przez Blik... We wtorek rano anulowalem zakup status byl "zakup oplacony" Anulowalem i pisalo ze srodki zostana zwrocone w ciagu 2 dni roboczych. A dzisiaj zniklo mi z konta 149 zl na rachunek allegro. Godz transakcji 19.43 dokładnie taka jak oplacalem zakup a 13 kwiecien data operacji. Dziwne nigdy nie mialem takich problemow. Wydaje mi sie ze drugi raz mi skubli 149 zl 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Kamils182 sprzedający zlecił zwrot za zamówienie nr ebd63f30-d6fd-11ed-aa0b-2141452ea9c0 11.04 i z naszej strony zaksięgował się poprawnie. Najprawdopodobniej wcześniej była blokada tej kwoty, a później płatność przeszła, dlatego wygląda jakby została pobrana dwa razy. Sprawdź proszę w historii rachunku i porównując saldo. Jeśli faktycznie zapłaciłeś dwa razy to prześlij proszę oba potwierdzenia przelewów na adres spolecznosc@allegro.pl
Zwrot od sprzedającego powinien zaksięgować się na Twoim koncie przypisanym do BLIK. Sprawdź to proszę. Jeśli to nie wyjaśni problemu, daj znać, poproszę o wysłanie potwierdzania zwrotu wpłaty, żebyś mógł wyjaśnić to z bankiem.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Kamils182
#7 Wielbiciel#

Mam tylko jedna opercje obciazenia rachunku na 149 zł. Poczekam do jutra może te cale operacje nadaja z opóźnieniem... Faktycznie mogla byc blokada i teraz mi pobralo z konta pieniadze. Poczekam do jutra

oznacz moderatorów