anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak zwrotu pieniędzy, sprzedawca cały czas się wykręca i gra na czas.

Idź do rozwiązania
renegat207
#7 Wielbiciel#

Witam, zakupiłem na allegro używaną część samochodową (osoba prywatna płatność przez allegro), po otrzymaniu paczki zauważyłem, że ta część nie będzie pasować, więc zwróciłem przedmiot ( 2 dni po odebraniu) przez formularz allegro. Nadałem zwykłą paczkę (nie pobraniową), sprzedawca odebrał przedmiot. Rozpocząłem dyskusję czas na zwrot już dawno minął (14 dni). Najpierw sprzedawca (przedsiębiorca) zasłaniał się tym, że musi sprawdzić tę część i że w tym celu zawiezie ją do specjalisty a mnie obciąży kosztami za sprawdzenie tego, potem, że ma kwarantanne a teraz odpisuje mi, że "wszystko jest na dobrej drodze". Pracownik allegro już 3 razy upominał sprzedawcę, że prosi o skan z przelewu i  moimi danymi za zwrócony towar.  Sprzedawca dalej "olewa" temat. Proszę o pomoc w tej kwestii.

 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
xyz96
#21 Demiurg#

@renegat207 Po 14 dniach od założenia Dyskusji zakończ ją jako NIEROZWIĄZANĄ i złóż wniosek o zwrot środków z Programu Ochrony Kupujących; https://allegro.pl/program-ochrony-kupujacych/wybor-zamowienia Pieniądze szybko odzyskasz. 

oznacz moderatorów
renegat207
#7 Wielbiciel#

Ok. Dziękuję za szybką i konkretną odpowiedź. 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Złóż wniosek do POK, tu masz opisane warunki żeby otrzymać zwrot: https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/program-ochrony-kupujacych/warunki-skorzystania-z-programu-o... z pewnością spełniasz warunki więc składasz wniosek i czekasz kilka dni: https://allegro.pl/program-ochrony-kupujacych/index

oznacz moderatorów