anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak zwrotu pieniędzy za anulowany zakup

MAMY ROZWIĄZANIE!
bronzo77
#8 Zapaleniec#

Witam,

Anulowałem zakup opłacony przez Allegro Pay zanim sprzedający wysłał przedmiot. Minęło 14 dni od anulowania zakupu i sprzedający nie zwrócił wpłaty i nie odpowiada na wiadomości prywatne mimo logowania się do serwisu. Chcę założyć dyskusję ze sprzedającym jednak wyskakuje informacja, że "Nie możesz zgłosić problemu do tego zakupu, ponieważ został on anulowany."

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
kostas11
#21 Demiurg#

@bronzo77 a był mail że poszedł zwrot ? przy zwrocie kasa idzie na allegro pay sprawdź dokładnie czy nie wróciło ?  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

________
Κώστας
oznacz moderatorów
bronzo77
#8 Zapaleniec#

Wiem, że zwrot wróci na konto allegro pay ale ciągle mam tę kwotę widoczną jako do spłaty. Poczekam ze 2 dni i skorzystam z POK.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@bronzo77 widzę, że sprzedający nie zwrócił wpłaty. Wyślemy do niego wiadomość z przypomnieniem o tym zwrocie. Mam nadzieję, że to pomoże. Jeśli nie otrzymasz wiadomości, że zlecił zwrot w ciągu dwóch dni, napisz tu proszę ponownie, będziemy działać dalej.  
Jeszcze tylko dla pewności potwierdź proszę czy chodzi o zamówienie nr bbb51b41-cedf-11ec-9f03-d51ef4879edb?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
bronzo77
#8 Zapaleniec#

Witam

Tak, dokładnie chodzi o to zamówienie. 

oznacz moderatorów
bronzo77
#8 Zapaleniec#

Sprawa załatwiona szybko - pieniądze zwrócone.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@bronzo77 bardzo się cieszę i dziękuję za informację 🙂
Pozdrawiam serdecznie!

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@bronzo77 Po anulowaniu nie założysz dyskusji wówczas piszesz tu, Allegro wyśle mu powiadomienie: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=65a29468-5e40-4672-a8d6-e0a1f77e6d3a&subjectId=5d429015-5...

oznacz moderatorów