anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Buda kupiona u chińskiego sprzedawcy sklep sprzedawcy znika po zakupie nie mogę założyć dyskusji a n

biemw1
#8 Zapaleniec#
  • Kupiłem budę dla psa u chińskiego sprzedawcy zapłaciłem 2 dni po transakcji sklep sprzedawcy został zamknięty sprzedawca nie odpisuje od 28 grudnia nie mogę założyć dyskusji mimo że czas na wysyłkę minął i dostawę minął
oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

To częste zjawisko u sprzedawców z tego terenu . Dużo sprzedawców wystawia towar dając czas dostawy około 30 dni a potem znikają . Najpewniej kupować u siebie w kraju i mieć spokojną głowę .

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@kolekcjoner608 ciekawe kiedy allegro doliczy się strat po wpuszczeniu sprzedawców z Chin 😞 bo nie wieże że ściągną z nich kasę doliczoną z protect 😄

@biemw1 a Ty się nie martw dostaniesz kasę z allegro protect, napisz do allegro dostaniesz od razu wniosek do protect 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

@kostas11 To zależy czy blokują Chińczykom wypłaty środków, a mogą to robić do 45 dni.

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

biemw1
#8 Zapaleniec#

1000011156.jpg

oznacz moderatorów

biemw1
#8 Zapaleniec#

Nie mogę założyć dyskusji bo sprzedający może wysłać do 6 stycznia a dzisiaj jest 31 stycznia

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@biemw1 Wybierz inny powód rozpoczęcia dyskusji niż "nie otrzymałem produktu" 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów