anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Captcha

boroma1
#8 Zapaleniec#

Czy ktoś może powiedzieć, dlaczego ciągle włącza się jakieś Captcha? To jest już baaaardzo denerwujące i utrudnia szukanie i wybór rzeczy. W pewnym momencie mam dość i wolę odpuścić szukanie. Czyżby to jakiś wirus Allegro?

oznacz moderatorów
19 ODPOWIEDZI 19

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@boroma1 możesz podesłać zrzuty ekranu?

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

boroma1
#8 Zapaleniec#

Przepraszam, ale ja mam już troche lat i nie za bardzo wiem o zrzutach ekranu. Ale jak napisałam do lew433  : Nie można wejść na Allegro nawet na kupione, w licytacji czy wybrać coś bo pojawia się Allegro Captcha. Aplikacja przekroczyła limit zapytań. Przepisz kod z obrazka. Trzeba zaznaczyć jestem człowiekiem. I wtedy pojawia się kilka obrazków z wyborem do zaznaczenia np. zaznacz z rowerem, samolotem, motorbusem, etc. Nieraz  po 4 próbach Captcha znika, a nieraz nie pomaga i każe zaznaczać po 10 razy, aż wreszcie wychodzę z programu. Czasem, ale to bardzo rzadko mogę wejść za pierwszym razem bez problemu.

oznacz moderatorów

boroma1
#8 Zapaleniec#

I jeszcze pojawia się pod kwadratem zaznacz że jesteś człowiekiem Kod błędu: 6bd1197509e54781

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@boroma1 W jakich ofertach ????

oznacz moderatorów

boroma1
#8 Zapaleniec#

We wszystkich. Nie można wejść na Allegro nawet na kupione, w licytacji czy wybrać coś bo pojawia się Allegro Captcha. Aplikacja przekroczyła limit zapytań. Przepisz kod z obrazka. Trzeba zaznaczyć jestem człowiekiem. I wtedy pojawia się kilka obrazków z wyborem do zaznaczenia np. zaznacz z rowerem, samolotem, motorbusem, etc. Nieraz  po 4 próbach Captcha znika, a nieraz nie pomaga i każe zaznaczać po 10 razy, aż wreszcie wychodzę z programu.

oznacz moderatorów

kytorr
#13 Ambasador#

poproś wnuczka o pomoc 😄

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

O ho, chyba kolejny test "po cichu" 😉 Jakiś screen, albo szczegóły? 😄

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

boroma1 WYGLĄDA NA PROBLEM Z PRZEGLĄDARKĄ .

oznacz moderatorów

boroma1
#8 Zapaleniec#

Korzystam z Chrome od wielu lat. A problem trwał w ubiegłym roku przez 2-3 tygodnie, potem znikł. Teraz znów sie pojawił. I to wyłącznie z Allegro

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@boroma1 Spróbuj proszę wyczyścić cookies i historię przeglądania. Jeśli to nie pomoże, sprawdź czy sytuacja jest analogiczna na innych przeglądarkach. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

boroma1
#8 Zapaleniec#

Wszystko wyczyszczone. Zmieniłam przeglądarke na Firefox i ... to samo. Aby wysłać tę odpowiedź musiałam 3 razy wskazywać gdzie są samoloty. Dziękuję za dobre chęci, ale chyba tak jak w roku ubiegłym poczekam około 2 tygodni. Samo minie. Dzięki. Pozdrawiam

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@boroma1  Czy  Ty nie masz przypadkiem internetu Aero2 ?  Bo tam  sie  wpisuje  te capchta,  jiczy się  samochody albo światła czy samoloty.

Jeśli tak  to zapłać im 5 zł i  będziesz mieć internet bez  Captcha  przez miesiąc lub 3 GB  do wykorzystania

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@br. Albo zmiennego IP, bo może być też tak, że @boroma1 np. dostała IP, który jest na blacklistach jakichś scamerów czy innych podobnych i dlatego allegro lub google się przyczepia.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Knowhere  Tego się nie dowiemy, bo nie wiadomo  kiedy uda jej sie  przebrnąć przez te catpcha i znowu tutaj sie pojawi.  Pewnie  sama też nie potrafi wejść w  ustawienia sieci.

Ja czasem korzystam właśnie z tego Aero2 na  takiej działeczce i  czasem jest  nawet spoko, ale jeśli  któraś ze  stacji bazowych się  wyłaczy no to tragedia,  łaczność się rwie, modem owszem się szybko  loguje  ale  system od nowa woła o te captcha  i liczenie obrazków.  Zupełnie tak jak opisała.  Jeśli wiem że będę korzystał to płacę 5 zł i  jest OK  i transfer nawet nawet..

Poza tym nie sądzę  żeby  Allegro  stosowało takie metody,  nigdy o tym nie słyszałem.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@br. To że o czymś nie słyszałeś, nie znaczy od razu że to coś nie istnieje lub nie jest stosowane.
A jak było z powiadomieniami mejlowymi jakiś miesiąc temu, gdzie na podstawie list SpamCop.net serwery pocztowe allegro odcinały niektórych polskich operatorów poczty typu wp czy interia, co skutkowało brakiem tychże powiadomień😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Knowhere  No to teraz już słyszałem smile

oznacz moderatorów

Siemanko_pl
#1 Nowicjusz#

Żaden problem z przeglądarką nawet żeby odpisać ci na ten komentarz musiałem przejść ta weryfikacje czy jestem człowiekiem ma teraz to samo i szukałem wątku żeby zobaczyć czy ktoś tez ma problem z tym 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Siemanko_plI udało się być człowiekiem? w dzisiejszych czasach nie jest to takie proste.😒

oznacz moderatorów

Monnia_2008
#8 Zapaleniec#

ZAPEWNE KAŻDY NORMALNY UŻYTKOWNIK PRÓCZ TYCH CO PRZECIWKO NIM TO ZROBILI NA PEWNO NIE MAJOM ŻADNYCH PROBLEMÓW.

oznacz moderatorów