anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Chińscy sprzedawcy

Agent555
#17 Koryfeusz#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_   

Tak sobie przez ponad pół godziny przeglądałem oferty od Chińczyków przeważnie przeglądałem płyty CD, dvd, blue Ray ponad połowa tych ofert jest do usunięcia jest niezgodność z opisem , dlaczego dział bezpieczeństwa tego nie widzi i nie usuwa tych ofert, zgłoszenie nic nie daje i tak nie są usuwane.  

Gdyby polski sprzedawca wystawił przedmioty  niezgodne z opisem , dział bezpieczeństwa widzi to i usuwa te oferty natychmiast. 

Dlaczego u polskich sprzedawców usuwacie a  u Chińskich sprzedawców nie usuwacie.  

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Agent555 usuwamy wszystkie oferty, które naruszają regulamin i nie ma znaczenia, czy pochodzi od sprzedawcy z Chin czy z Polski. Jedyna, słuszna droga do ich zgłoszenia to przycisk "zgłoś naruszenie zasad", która jest dostępna na dole każdej strony. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ To nie takie proste gdyż nie jesteśmy w stanie przejrzeć wszystkiego co ci sprzedawcy oferują jak też nikt nie ma aż tyle wolnego czasu aby choć z jednej kategorii zgłosić wszystkie źle wystawione oferty. To taka robota "głupiego" . Sami powinniście wprowadzić odpowiednie algorytmy które z automatu by w tym pomagały . Zrobił się bałagan i z punktu widzenia klienta odechciewa się czasem szukanie czegoś potrzebnego a z punktu widzenia sprzedawcy to tania i szkodliwa konkurencja mijająca się z zasadami i szkodliwa dla tych co uczciwie płacą podatki.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@kolekcjoner608 od ubiegłego tygodnia jest dostępny nowy filtr. Wystarczy, że skorzystasz z opcji "wysyłka z Polski" i oferty od chińskich sprzedających powinny być odfiltrowane, więc ułatwia wyszukiwanie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Dzięki @_HolaOla_ ,przegapiłem ten komunikat ,sprawdzę jak to działa przy jakiś zakupach ale wydaje mi się że tych co wystawiają wysyłkę "chińszczyzny" z kraju a adresy do zwrotów są gdzieś w Chinach to filtr nie wyłapie.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@kolekcjoner608 niebawem w Smarcie będziemy wymagać by adres do zwrotu był zarejestrowany w Polsce, więc to na pewno też liczbę takich ofert. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

glenmoranghie
#14 Krzewiciel#

@_HolaOla_ "usuwamy wszystkie oferty, które naruszają regulamin i nie ma znaczenia, czy pochodzi od sprzedawcy z Chin czy z Polski. Jedyna, słuszna droga do ich zgłoszenia to przycisk "zgłoś naruszenie zasad", która jest dostępna na dole każdej strony. "

Gòwnøpräwđä. Wielokrotnie zgłaszałem oferty sprzeczne z regulaminem. Nigdy żadna nie została usunięta.

oznacz moderatorów