anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

co mam czynić aby otrzymać wylicytowany towar za który zapłaciłem ///

johns37
#8 Zapaleniec#

Wylicytowałem 2 aukcje. Pierwsza odbyła się 4 grudnia , a druga 18 grudnia. Opłaciłem obie aukcje z dostawą 20 zł  za każdą i nic nie dzieje się w temacie wysyłki. Rzekomo przesyłka z 4 grudnia gdzieś przepadła na poczcie.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@johns37 Czy kontaktowałeś się w tej sprawie ze sprzedającym? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Otwórz dyskusję i tam wyjaśnij:https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE a jaki był termin dostawy bo sprzedajacy ma 7dni na wysyłkę?

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@johns37 Jeśli zakupu dokonałeś u osoby prywatnej to niebezpieczeństwo zniszczenia lub zgubienia przesyłki przechodzi na Ciebie z chwilą z którą sprzedający przekaże paczkę kurierowi czy też nada ją na poczcie. Czyli to na Tobie spoczywa całe ryzyko.  Złóż reklamację na poczcie i niech szukają paczki. 


Jeśli zakup był dokonany od firmy to w takim wypadku to nadawca odpowiada za przesyłkę do momentu jej odbioru przez adresata i to sprzedający powinien zająć się wyjaśnieniem sprawy. Jeśli tak było to otwórz dyskusję i niech działa. 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@johns37 Kto Ci powiedział że przesyłka przepadła na poczcie? Od sprzedawcy powinieneś otrzymać numer nadania po wysłaniu i sam po tym numerze możesz sprawdzić co się z nią dzieje.

oznacz moderatorów