anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co mam zrobić w takiej sytuacji ?

Client:113952842
#7 Wielbiciel#

Witam, mam problem ponieważ sprzedający nadal paczkę już wczoraj a status paczki wciąż się nie zmienił, zależy mi na tym żeby paczka trafiła do mnie dzisiaj a nie wiem nawet czy dostanę informacje że paczka jest już w paczkomacie 

Screenshot_2023-09-13-10-30-02-196_com.android.chrome.jpg

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:113952842 a jaki to przewoźnik

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:44052296 nie trudno zgadnąć ......ten co zwykle na tapecie Gadane .

@Client:113952842 nie miałeś innych form przesyłki do wyboru ?  One to kicha , nie będzie dzisiaj .

oznacz moderatorów

vonNogay
#17 Koryfeusz#

Niestety nie widać obrazka, moderacja musi zatwierdzic. Jeśli to zakup na Allegro lokalnie to status się zmieni, gdy kurier wyjmie paczkę z paczkomatu. Jeśli nadał wczoraj, ale np. wieczorem to kurier pewnie ją wyjmie dopiero dziś.

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:113952842 Jaki przewoźnik i o której paczka została nadana przez sprzedającego?

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Domyślam się, że chodzi o allegro box. Allegro box ma podobno jakieś problemy i nie aktualizują tego statusu. Podobno naprawiają. Było dzisiaj w którymś temacie. Inną sprawą jest to, że te paczki są ogólnie nie pewne. Potrafią zginąć na kilka dni nie wiadomo gdzie. Jest tu już taki dowcip, że to 1% wszystkich dostaw i 99% problemów z dostawami. I to nie jest przesadzone...

Jeśli to była inna forma dostawy to status powinien się zaktualizować dopiero po tym jak kurier paczkę zeskanuje (dotyczy to również tych oddanych w paczkomatach czy różnych punktach). Bywa to mylące, bo czasem paczka poleży w takim punkcie i sprzedawcy się potem obrywa...

oznacz moderatorów

Client:113952842
#7 Wielbiciel#

Dzięki za odpowiedź, pozdrawiam 

oznacz moderatorów