anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co mogę zrobić jak sprzedający na allegro lokalnie nie da mi rzeczy zakupionej lub nie zwroci pienię

Client:116339546
#9 Pomysłodawca#

Cześć! Chciałem kupić rzecz na allegro za 70 zł (Będzie moj to 1 zakup) Co się stanie jak osoba prywatna od której będe to kupywał nie da mi tej rzeczy lub nie zwróci pieniędzy? Czy allegro moze cos z tym zrobić?

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:116339546 tak , allegro może ,ale nie siej paniki  ,zrób co do Ciebie należy , a jak sprzedawca nie dopełni swojego obowiązku wróć tu .

oznacz moderatorów

Client:116339546
#9 Pomysłodawca#

Kupuje konto w grze online. Czy jak sprzedawca nie da mi tego konta  lub jak poprosze o zwrot bo nie bedzie cos dzialalo lub da mi cos innego to czy allegro dalej mi moze zwrocic pieniadze?

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Client:116339546 prywatne osoby nie musza godzic sie na zwrot. Z kontami na lokalnie walki sa najczesciej takie ze konto dostaniesz ale zawartosc konta bedzie inna niz to co ci sie wydaje daj linka do oferty to ci powiemy czy wyglada legalnie czy na walek. Jak ci to konto zbanuja np po miesiacu od kupna i przestanie dzialac to masz przerabane

oznacz moderatorów

Client:116339546
#9 Pomysłodawca#

https://allegrolokalnie.pl/oferta/tureckie-konto-valorant-vrj Zapytalem sie sprzedawce o wiecej zdjec konta lecz odmawia

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Daj se spokoj @Client:116339546 na 1 rzut oka przychodzi mi na mysl kilka walow z tym kontem np lokalizacja turcja grane na vpnie pewnie jak sie z polski zalogujesz to ci wklepia bana jeszcze zalezy na jakiej to jest platformie bo taki steam potrafi walnac bana za platnosci wykonywane w innym regionie by ceny byly mniejsze. Druga rzecz brak rangi na wolorancie sie nie znam ale jak pokazuje na screenach dobre itemy to bez grania by ich chyba nie dostal a jakby gral to pewnie by range nabil a jak kupil to raczej powyzej 70zl za nie dal to po co ma sprzedac tak tanio

oznacz moderatorów

Client:116339546
#9 Pomysłodawca#

Bardzo dziekuje

 

oznacz moderatorów

Client:116339546
#9 Pomysłodawca#
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ja bym nie kupił.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Wyglada lepiej ale zanim cos kupisz to dam ci rady po 1 ocen ile to co na sceenshotach jest warte i porownaj czy nie podejrznie za tanie np masz tam jakis ultrarare skin item o duzej wartosci gre znam tylko z nazwy i kojarze ze to fps jest wiec musisz sam ocenic czy podejrzanie nie za tanio, dwa przeczytaj sobie jak firma obslugujaca serwery podchodzi do sprzedazy kont i grania z innej lokalizacji np mozesz miec konto z rosji a taki wot zbanowal graczy z rosji w grze za ukraine a polityka firmy moze byc podobna, trzy zawsze plac kup teraz a linki podsylane weryfikuj na forum, 4 przed zakupem sprobuj sie dowiedziec wiecej nawiaz kontakt z sprzedawca jak nie przez panel to przez discorda 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Masz ochronę Allegro ale zawsze trzeba pamiętać o sobie, nic nikomu do końca niczego nie gwarantuje, Jeżeli nie wyśle a nie zwróci Ci środków to jest mozliwe ze Allegro Ci kasę zwróci, jak wyśle nie to ro składasz reklamację i jak przejdziesz wszystkie etapy i nie rozstrzygnie się spór, Allegro powinno Ci zwrócić środki, ale 100procent pewności nie ma.

oznacz moderatorów

Client:116339546
#9 Pomysłodawca#

Nie wiem czy moge zlozyc reklamacje bo to jest rzecz konto w grze online.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak zakupiony na allegro to składasz przez otwarcie dyskusji: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Client:116339546 jak nie dostaniesz kupionego towaru ani kasy to allegro po ok 3tygodniach i zastosowaniu się do instrukcji protecta - poczytaj regulamin- ci kase odda na koszt sprzedawcy. Jak prywatna osoba odrzuci reklamację to to czy kase z protecta dostaniesz zalezy od wielu czynnikow na male kwoty zwykle oddaja. Podsumowujac zmusic kogos kto jest osoba prywatna do wydania towaru kupionego na allegro mozesz tylko sadownie w sadzie cywilnym i nie jest pewne czy sie to uda gdy ta osoba odmowi ci wydania ci towaru a zwroci kase. Kolejna rzecz w zakupach na lokalnie uwaga na podejrzane linki podsylane przez oszustow maja np 2 razy .pl w linku lub nieprawidlowa nazwe domeny - prawidlowa to zawsze allegrolokalnie.pl wszystko wpisane pomiedzy adres domeny to oszustwo np allegrolokalnie-szybkapaczka24.pl wiec musisz uwazac bo za wpakowanie sie na oszustwa kasy z allegro nie odzyskasz

oznacz moderatorów