anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co w przypadku gdy sprzedawca nie wysłał całego zamówienia

Client:88353245
#7 Wielbiciel#
  • Cześć zrobiłem zakup na Allegro kup teraz wkłady do zniczy na ogłoszeniu była paczka 30 sztuk  ogłoszenie: ,,Wkłady do zniczy Parafinowe Płomyk W-3L 30sztuk,, i podana cena. Kupiłem 50 paczek bo cena była naprawdę okazyjna. Sprzedawca wysyłał mi 50 sztuk nie paczek. Dodam że sprzedający po moim zakupie zmienił cenę i podniósł ją prawie 300 procent czy mam prawo domagać się aby zrealizował zamówienie w całości???
oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

az1rael
#21 Demiurg#

Albo katalog allegro walnal babola i tytul oferty katalogu podaje 50paczek a tytul oferty sprzedawcy 50szt w paczce albo sprzedawca sie walnal i powola sie na omylke cenowa oswiadczenia woli i anuluje transakcje. W obu przypadkach prawnie nic nie ugrasz ale jak cena za 50szt byla jednak malo okazyjna to przysluguje ci odstapienie od umowy i zwrot srodkow po zwrocie towaru bo jednak w1 przypadku winne jest allegro a w drugim sprzedawcy pomylka czyli nie kupilbys po takiej cenie za 50szt 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:88353245 Jeżeli tak było to musisz wyjaśnić sprawę ze sprzedającym, zawsze należy czytać to co po prawej i opis, katalog produktów stworzony przez Allegro bardzo często wprowadza w błąd kupujących, za ofertę odpowiada sprzedajacy więc to na niego spada odpowiedzialność, i co teraz chcesz wyjaśnienia zwrotu czy??

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Client:88353245 Gdzie była opisana ilość ? Czy korzystasz za zakupu na komputerze czy z protezy pod tytułem aplikacja? ( w aplikacji nie wszytko jest widoczne)

Tytul sprzedawcy a tytul allegro(1).jpg

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów