anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co w takiej sytuacji

Client:116873685
#7 Wielbiciel#

Witam zakupiłem sobie kierownica używaną od pana Marcina który po otrzymaniu wpłaty zignorował mnie i nie dostałem przesyłki co w takiej sytuacji powinien zrobić?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:116873685 Znalazłeś ogłoszenie na marketplace FB lub O.L.X i potem ktoś przysłał Ci linka do "aukcji allegro"?

oznacz moderatorów

Client:116873685
#7 Wielbiciel#

Tak na **piiip**

oznacz moderatorów

Client:116873685
#7 Wielbiciel#

O L X

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:116873685 W takim razie zostałeś oszukany. To nie był link do allegro tylko do fałszywej strony imitującej serwis allegro.
Możesz się zgłosić na policję ale na odzyskanie pieniędzy się niestety nie nastawiaj.

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Ech. Zawsze wołasz numer oferty, sam wchodzisz na stronę, wklejasz ten numer w wyszukiwarkę i Ci go znajduje. Ewentualnie można również znaleźć wszystkie oferty po loginie sprzedawcy i  z nich wyszukać. Wtedy nie ma się kłopotów. FB to jest jakaś masakra. Trochę tam ostatnio nawystawiałam i szczerze to gdy ktoś pisze "dzień dobry czy ta oferta jest jeszcze aktualna" to boję się odpisywać, bo na 95% rozmowa kończy się przysłaniem linku do mojego konta bankowego xD. Kupujący również dostają tego od groma. W razie  czego jak tu spytasz czy link jest prawdziwy toteż Ci go sprawdzą zanim klikniesz.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Założyć sprzedawcy dyskusje a jak to nic nie da to złożyć wniosek da AP.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:116873685 Cześć! Na Twoim koncie nie ma takiego zakupu. Czy na pewno dokonałeś go na Allegro? Podaj proszę link do tej oferty 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:116873685
#7 Wielbiciel#

Niestety ale to ogłoszenie zostało już zakończone ale link mam 

https://allegro.e-oferty24.pl/oferta/Kierownica-Logitech-G920?id=hXLSWBX7MWegVlQdhLFcoinuqlojfvpW 

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:116873685 To nie jest link do Allegro, przykro mi. Zgłoś tę sprawę na policję. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów