anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co z opcją sugerowania drugiego produktu od sprzedawcy, którego mam już w koszyku?

allman2
#7 Wielbiciel#

Cześć,

Mam takie pytanie. Kiedyś była taka funkcjonalność: jeśli dodałem produkt 1 do koszyka od jakiegoś sprzedawcy i szukałem następnie produktu 2 ale na całym allegro i ten sprzedawca go miał w ofercie, to allegro mi podpowiadało, że dani sprzedawcy, których mam w koszyku mają także ten produkt. Fajne to było bo optymalizowało zakup. Czyżby Allegro się to nie opłacało, że zlikwidowali?

UWAGA: proszę nie mylić tego co opisałem z sugerowaniem produktu od sprzedawcy po dodaniu do koszyka. To dwie różne funkcjonalności. Pierwsza optymalizowała zakup. Druga podpowiada produkty.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@allman2 Możesz przejść z poziomu danej oferty do "innych produktów sprzedającego". 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

allman2
#7 Wielbiciel#

Ok, zgadza się. Ale to nie ta sama funkcjonalność:) Jak miałem np. 3 koszyki każdy z jedna książką i wpisałem tytuł drugiej to mi np. pokazało, że dwóch sprzedawców z tych koszyków ma tę pozycję w ofercie także. Komu to przeszkadzało to nie wiem...:/

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Dobrze napisałeś, kiedyś było!!! teraz wszyscy szukamy przez Google tu jest wielkie dziadostwo.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@allman2 Teraz możesz skorzystać z opcji "dobierz produkt", która jak wspomniałeś, znajduje się w koszyku. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Dużo rzeczy kiedyś było. Ale allegro postawiło ulepszyć. Nie dociera do nich, że to nie to samo. Było tu sporo postów wkurzonych ludzi, bo jak to poprzestawiali to zamiast wpadać do koszyka od tego samego sprzedawcy wpadały od różnych. Sama przez to ze  2 razy zrezygnowałam  z zakupów. Ale to jak zwykle jak grochem o ścianę...

oznacz moderatorów