anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co z paczką?

_Likos_
#21 Demiurg#

@Allegro_One  mógłbym prosić o interwencje i wyjasnienia w sprawie paczki: A000GR9DZ0 ? Została wysłana 04-03 i od 05-03 jest bez ruchu. 

Zdążylismy wczoraj kupić drugi raz ten sam produkt i dzis juz go mamy u siebie . Jakoś DPD potrafi doręczyć paczke. 

Przykre że po raz pierwszy wybralismy ONE KURIER jako kupujący i mamy okazje od razu poznac jego "dobrodziejstwa"

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_   czemu jako sprzedający mamy przed konsumentem odpowiedać za usługi wykonywane w ten sposób ? Nie mam nic przeciwko usłudze ONE ale jełśi allegro wymaga jej do utrzymania dostawy smart to może wypadałoby w koncu zapewnić jej odpowiednią jakość ? 

A teraz wpis jaki juz wielokrotnie czytałem- jeśłi allegro nie potrafi zapewnić usług odpowiedniej jakości to moze warto z nich zrezygnowac ?

 

P.S. jesli by to było coś innego to pewnie by tak nie wkurzało ale to jedzie taśma pakowa która jest nam niezbędna abyśmy mogli zgodnie ze standardami allegro obsługiwać naszch Kupujących. Jełsi nie zamówilibyśmy jej po raz drugi to jutro nie mielibyśmy jak spakowac paczek do wysyłki 😞

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

LEW433
#21 Demiurg#

Sądzisz że uzyskasz odpowiedzi?😁

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@LEW433  cóz w najgorszym razie będzie to kolejne "trudne pytanie" na które nie uzyskam odpowiedzi. Zaczynam sie przyzwyczajac :((((

Najbardziej mnie interesuje co z moją paczką bo nie chce Bogu ducha wiinemy sprzedającemu problemów przysparzać. A reszta to cóż tak przy okazji .

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Trzeba sobie chyba założyć "księgę trudnych pytań " na które odpowiedź nie przyszła.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@_Likos_ jak u Was , bo ostatnio Łonów u mnie jak na lekarstwo , od początku tygodnia dosłownie kilka sztuk  , monet chyba nie ma to i klienci nie mają chęci ryzykować .

Nasi górą 😁

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mdrogeria dziwisz się, jak raz zamówił i się naciął przecież drugi raz tego nie zrobi więc z miesiąca na miesiąc będzie spadała ilość tych dostaw 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@mdrogeria @kostas11  ja z każdym dniem dowiaduje sie coraz wiecej. Akurat dziś dzwoniła sympatyczna Pani zachwalając usługe ONE kurier i radośnie ogłaszając że automatycznie zostanie właczona od 12-03 oraz że po paczki bedzie przyjeżdzał .... uwaga : kurier allegro ( nie dpd ani UPS chociaż oni także czasem mogą odbierać paczki ONE) a nadajemy z małej wioski 

No to obawaiam sie że moja paczka dojedzie gdzieś około ....12-03 po właczeniu usługi.

Cóż wysokie starndarty , nie ma co.....

@mdrogeria  a co do Łonów to u nas od jednego do dziesieciu codziennie. Lecz o dziwo póki co nie było wiekszych problemów. Z kurierem UPSa sie dogadaliśmy jełsi chodzi o dostawe to mieliśmy jedno opóźnienie lecz po napisaniu reklamacji paczka dotarła do wskazanego boxa jeszcze w tym samym dniu . Wiec tutaj nie moge narzekac. Ale po przygodzie z moim zamówieniem .... cóz pozostaje sie modlic jeśłi chodzi o kuriera.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@_Likos_ Kontaktowaliśmy się już  w tej sprawie ze sprzedawcą. Proszę Cię o jeszcze chwilę cierpliwości. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

@w_kiwi  napisał(a):

@_Likos_ Kontaktowaliśmy się już  w tej sprawie ze sprzedawcą. Proszę Cię o jeszcze chwilę cierpliwości. 


@w_kiwi Dlaczego kontaktowaliście się ze Sprzedawcą, a nie z waszym przewoźnikiem? Sprzedawca w czym tu pomoże, zrobi wielkie oczy, wyśle maila na którego ktoś może kiedyś odpisze czy ma założyć nowy wątek na forum z prośbą o pomoc?

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@drekenzes My, jako zespół Allegro. Skoro przewoźnik jest nasz, to należy do naszego zespołu. 😉

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@w_kiwi nie oczekiwałem kontaktu ze sprzedawcą. Sam potrafie to zrobić lecz doskonale wiem że on nie jest niczemu winien. Zresztą już wczoraj z nim rozmawiałem na ten temat

Skoro mamy tutaj na forum za równo  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  jak i @Allegro_One  to liczyłem na pomoc w wyjaśnieniu co sie stało z przesyłką i wyjasnienia dlaczego usługa działa własnie w ten sposób a nie na pomoc w kontakcie ze sprzedającym . Z tym problemu nie ma. 

Nie wyjasniono co z paczką w zamian za to zupełnie zbędnie skontaktowano sie ze  sprzedającym , który wie na ten temat dokłądnie tyle samo co ja 😞 ehhhh ....

oznacz moderatorów