anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co zrobić gdy kupiłem myszkę kom któa się popsuła...

Piotrslodow
#1 Nowicjusz#

Kupiłem myszkę. Popsuła się. Sprzedawca chce abym ją odesłał. Myszka wartość 22 złote, odesłanie 18 złotych

Czyli jest to bez sensu dla mnie, za 18 złotych kupię następną zamiast wydawać kolejne pieniądze na wysyłkę.

Czy można to jakoś inaczej rozwiązać?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Piotrslodow nie , inaczej nie rozwiążesz , odeślesz , sprzedawca uzna reklamację za zasadną to powinien pokryć wszystkie koszty jakie poniosłeś .

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Piotrslodow Czy można to jakoś inaczej rozwiązać?

Kupować porządne myszki nie za 20 zł 😄 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kostas11 człowiek się całe życie uczy , nie wiedziałem ,że za 2 dychy da się kupić myszkę .... no chyba ,że taką z dziurki .

oznacz moderatorów

Piotrslodow
#1 Nowicjusz#
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@mdrogeria oj da się w takim action są chyba od 12,99 zł takie małe do lapków o ile nie taniej 😄
@Piotrslodow skłądasz reklamację sprzedawca firma to musi pokryć koszty odesłania zawsze jak prywatny tylko wtedy gdy uzna reklamację. Więc jak to firma to poproś o list przewozowy opłącony do odesłania niech ci prześle przez panel wiadomości w pdfie drukniesz i nadasz np w paczkomacie skoro chce odesłania to widać mu się to biznesowo kalkuluje bo to firma płaci za zwrot ewentualnie 2 opcja zachowujesz kwit nadania i wystąpisz o zwrot tej kasy po doręczeniu pokazując dokument potwierdzające zapłatę - wysyłasz zdjęcie przez panel lub dyskusję

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@az1rael to za bochenek więcej płacę , a myszki dawno nie kupowałem ... kiedyś zaaplikowalem 2 / druga na zapas /,  jakoś zapas leży nie ruszany chyba ze 2 lata .

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#15 Entuzjasta#

@kostas11 @mdrogeria Widać myszy zeszły na psy 😎

oznacz moderatorów

Piotrslodow
#1 Nowicjusz#

Dzięki. Odpuszczam temat, bez sensu się bawić, za 20 złotych. 

oznacz moderatorów