anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co zrobić gdzy po zwrocie towaru nie otrzymałem zwrotu pieniędzy?

piterg32
#1 Nowicjusz#

Witam. Zakupiłem u sprzedawcy baterię do laptopa. Po jakimś czasie bateria padła i została odesłana do sprzedawcy . Serwis gwarancyjny uznał gwarancję lecz sklep nie mając odpowiedniego towaru zaproponował zwrot pieniędzy. Niestety po wymianie wiadomości do tej pory nie odzyskałem zwrotu. Co dalej?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Client:44052296
#21 Demiurg#

@piterg32 ja bym się upomniał o zwrot pieniędzy. Jak nie będzie reagować napisałbym do allegro.

oznacz moderatorów

piterg32
#1 Nowicjusz#

Piszę dosyć często do sprzedawcy. ale nie mam odpowiedzi. Nie mogę znaleźć opcji zgłoszenia do Allegro.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@piterg32 a możesz otworzyć dyskusje

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ty jak nie otrzymujesz towaru w określonym czasie dostawy i sprzedajacy nie odpowiada to zakładasz dyskusję i tam sprzedajacy ma 24godz. na odpowiedź: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

 

@piterg32  Nie napisałeś czy zaakceptowałeś zwrot pieniędzy...  Może  sprzedający czeka na decyzję lub dostawę baterii.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@piterg32 widzę, że prowadzisz już dyskusję ze sprzedającym, więc mam nadzieję, że wkrótce otrzymasz zwrot tej wpłaty. Dodam, że ponieważ było to płatność w ramach Allegro Pay, to zwrócona przez sprzedającego kwota (jeśli nie zdążyłeś spłacić tego zakupu) zwiększy Twój dostępny w usłudze limit.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów