anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co zrobić z drobną wadą

makemeicecream
#7 Wielbiciel#

Witam, kupiłem laptopa na licytacji, problem polega na tym że bateria jest spuchnięta o czym nie wiedziałem i nie było o tym żadnej informacji.

Sprzęt chce zachować, za baterię chce jakiś upust. Gdyby nie była spuchnięta to bym olał ale moim zdaniem trochę zagrożenie dla życia gdybym nie zwrócił na to uwagi. Co zrobić w takiej sytuacji?

 

 

 

 

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

domkar04
#14 Krzewiciel#

@makemeicecream najpierw spróbuj po prostu napisać do sprzedawcy i na spokojnie przedstawić mu sytuację, napisać jakie rozwiązanie by cię usatysfakcjonowało, może uda się dogadać i dostaniesz częściowy zwrot pieniędzy albo wymianę na sprawny sprzęt 🙂 jakby był jakiś problem to wróć tutaj i spróbujemy pomóc!

oznacz moderatorów

makemeicecream
#7 Wielbiciel#

Jasne, napisze do sprzedającego i zobaczę jak dalej się potoczy sprawa

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Moim zdaniem nie pisz tylko otwórz dyskusję, masz w niej wszystko czarno na białym a  w razie problemów pomoc Allegro: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE a na zwykłym: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów

domkar04
#14 Krzewiciel#

@LEW433 na jaką cholerę dyskusję, skoro sprzedawca nawet jeszcze nie wie o problemie?! przestań zwodzić kupujących!!!!

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@domkar04 Po to skoro nie opisał tego w ofercie a wiedział, tzn. że chcial taki sprzedać.

oznacz moderatorów

domkar04
#14 Krzewiciel#

@LEW433 ????

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@makemeicecream  Jeśli  w opisie nie było informacji o złym stanie baterii możesz złożyć reklamację na samą baterię.  Rozumiem że laptop chcesz zatrzymać.

Sprawdź tutaj na Allegro jaka jest dostępność nowej baterii, i ile będzie kosztować.

Możesz  domagać się wymiany baterii lub zwrotu kosztu wymiany bez odsyłania, bo może sprzedający nie będzie chciał płacić za ponowne przesyłki. Oczywiście najpierw negocjacje, jeśli nie  przyniosą efektu zakładasz tak zwaną dyskusję  za pośrednictwem Allegro : zakładka "zgłoś problem z zakupem"

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@makemeicecream Dowiedz się ile kosztuje taka bateria na Allegro > zadzwoń do sprzedawcy > zaproponuj aby oddał Ci kwotę za nową baterię > a ew dopiero potem otwieraj dyskusję.

oznacz moderatorów