anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Część zamówienia przyszła do mnie uszkodzona, jak odesłać je do sprzedającego?

Client:88028297
#7 Wielbiciel#

Zamówiłem 4 paczki u jednego sprzedawcy trzy przez kurjer a jedną do paczkomatu jedna przyszła zbita a jedną przyszła nie taka jak zamawiałem kazali mj zwrócić te co jej nie mam ale kazali mi wybrać z tych jedna z z których dostałem cały problem tkwi w tym że to zrobiłem ale nie mam możliwości tego nadać kurjer em bo nie mam możliwości pobrać numeru listu przewozowego co mogę zrobic

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:88028297 Towar zbity i niezgodny z opisem zwracasz w RAMACH REKLAMACJI, czyli na koszt sprzedawcy. W praktyce wygląda to tak, że płacisz za odesłanie dowolną metodą ( nie musi to być kurier ), a potem sprzedawca zwraca Ci koszt odesłania.

Nie zwracaj bez podania przyczyny, tylko w ramach reklamacji z RĘKOJMI, wtedy zwracasz na koszt sprzedawcy. Poza tym, po odesłaniu rzeczy uszkodzonych, niezgodnych z opisem, sprzedawca musi Ci oprócz kosztu odesłania dosłać na swój koszt towary wymienione lub oddać ich cenę.

Jeśli nie znasz dobrze zasad reklamacji, najlepiej otwórz Dyskusję; https://allegro.pl/dyskusje/nowa w niej zgłoś problem i po 24 godzinach poproś tam o pomoc pracownika Allegro, który dobrze zna te zasady i Ci pomoże.

oznacz moderatorów