anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Cześć. Jak można wyłączyć ciemny motyw (tło) zakładki obserwowane na Allegro PC ?

MAMY ROZWIĄZANIE!
_M4RTIN3Z_
#8 Zapaleniec#

Cześć. Jak można wyłączyć ciemny motyw (tło) zakładki obserwowane na Allegro PC.? Bardzo mnie to irytuje. 😕

Strona główna, aukcje itp wszystko jest w janym tle, a sama zakładka obserwowane CZARNE. Wie ktoś jak to wyłączyć ?

oznacz moderatorów
93 ODPOWIEDZI 93
fabioo
#8 Zapaleniec#

ko_alka    Win 10  na Operze Chrome i Edge jest tak samo cosik musicie tam grzebac........................

oznacz moderatorów
UNIKATR
#2 Obserwator#

 Wchodzi się w swój Login prawy górny róg na Allegro. Potem w zakładkę >MOJE KONTO> druga pozycja od dołu>wygląd >zmień na jasny/ciemny

 

 

oznacz moderatorów
mlody23456
#3 Debiutant#

Nie którzy marzą o dark allegro 😞

oznacz moderatorów
Narnia100
#1 Nowicjusz#

np. ja ,mam ciemny motyw w przegladarce opera ,mamciemny motyw na youtubie, mam ciemny motyw na allegro w aplikacji i nawet w stacjoonarce na windowsie jakos, a teraz na chrombooku pod ciemna opera i pod ustawieniem ciemnego motywu na całym chromboku allegro jest biale i mnie trafia szlag ,nie moge przestawic i chyba nie ma takiej opcji od tego białeeego jasnego boli mnie głowa ,kurna ,chce ciemny motyw , wyglada to lepiej

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@_M4RTIN3Z_ @fabioo Wracam do Was z informacjami. Nie jest to błąd, jest to celowe działanie - zmierzamy do tego, żeby serwis był obsługiwany również przez inne moduły.

Kolor motywu zaciąga się bezpośrednio z ustawień systemowych. Motywy w Windowsie możecie zmienić przechodząc przez ścieżkę: Ustawienia -> Personalizacja -> Kolory. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Devil_86_2
#7 Wielbiciel#

No nie do końca, bo zmieniłem motyw na Jasny w Win11 Pro i Opera i zakładka Obserwowane je nadal Ciemna. Usuwanie i czyszczenie danych przeglądarki nic nie daje. Wydaje mi się że powinien być wybór w ustawieniach konta.

oznacz moderatorów
alikot70
#7 Wielbiciel#

W telefonach z androidem po wejsciu na na Allegro w zakladke "obserwowane" udaje mi sie zmienic z powrotem na tryb jasny kiedy zaznaczam "otworz w chromie" (w gornym prawym rogu telefony, pod trzema kropkami). Nie wiem dlaczego to dziala... I nie bardzo rozumiem jaki byl zamysl wprowadzenia tego zamieszania przez Allegro 

oznacz moderatorów
Narnia100
#1 Nowicjusz#

moze w chromie po  prostu ciemny motyw nie dziala bo ja nie moge przestawic teraz na ciemny

oznacz moderatorów
jon_2005
#8 Zapaleniec#

Ale ja nie chcę zmieniać motywu w Windowsie! Co w sytuacji, gdy w systemie chcę mieć jasny motyw, a w Allegro ciemny?

Ciemny motyw Allegro bardzo mi przeszkadza i irytuje.

Dlaczego wprowadzacie zmiany, które da się wycofać tylko w ustawieniach Windows, powodując zmianę kolorystyki systemowej? To jest chore.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Devil_86_2 @jon_2005 Ciemny motyw znajduje się wyłącznie w zakładce Obserwowane (jeśli motyw systemu jest ustawiony jako dark). Obecnie są to wyłącznie testy, a wprowadzenie ciemnego motywu na całym Allegro nie odbędzie się z dnia na dzień i z pewnością Wasze sugestie zostaną wzięte pod uwagę.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Devil_86_2
#7 Wielbiciel#

Czemu na siłę wmawiacie że jak w systemie jest ustawiony na ciemny to wtedy jest w obserwowanych też ciemny. Zmieniłem w systemie na jasny a w obserwowanych nadal ciemny. Wyczyściłem dane przeglądarki, jeszcze raz uruchomiłem komputer i w systemie jasny a w obserwowanych nadal ciemny. Wiem że te wasze zmiany tyczą się TYLKO zakładki obserwowane

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Devil_86_2 Nie powinno tak być, prześlij mi zrzut ekranu z widocznymi ustawieniami w systemie, a także z wersją systemu — przekażę to do IT i wyjaśnimy tę sytuację. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
AdrianXQ
#10 Popularyzator#

A mi ta inteligenta zmiana popsuła też widok podczas przeglądania ofert, wszystkie obrazki mają odwrócone kolory. I co z tym ktoś zrobi? Jak tylko obserowane mają mieć ciemny motyw, a wszystko inne nie to niech nie będzie tego wogóle, albo do czasu aż ktoś mądry zrobi to raz a dobrze. Jak ktoś nie umie tego wprowadzić na strone to niech nie rusza, bo teraz nie da się z z tego allegro korzystać bo nie mogę ustawić rozszerzenia na 2 róźne layouty. Rozszerzenie z automatu działało perfekcyjnie, a wy przez tyle lat nie możecie zrobić tego ręcznie, dramat. I oczywiście problem cały czas jest nie rozwiązany jak ktoś błędnie zaznaczył że jest

oznacz moderatorów
madzia262610
#8 Zapaleniec#

Ja mam tak samo tylko na Androidzie. Tryb jasny na tel ciemny w obserwowanych

oznacz moderatorów
IGSTON
#1 Nowicjusz#

ponieważ łatwiej robić z człowieka barana niż przyznać, że się samemu namieszało. Testy ... Szkoda tylko, że na tych testach cierpią użytkownicy ...

oznacz moderatorów
madzia262610
#8 Zapaleniec#

Powinna być możliwość ustawienia samemu jaki się chce motyw a nie że se Allegro samo ustawia jak chce. Mi ten motyw przeszkadza i chcę go wyłączyć a nigdzie nie ma jak to zrobić. W opcjach Allegro też nie wiedziałam 

oznacz moderatorów
daniello_net
#1 Nowicjusz#

Drogie Allegro i nasza Moderatorko,

proszę zachować ustawienia tak jak było (czyli wszędzie tło białe), i ewentualnie wprowadzić opcję w ustawień konta, aby użytkonik mógł sobie tło zmienić wg swoich osobisty upodobań. 

Dlaczego:

Wszytskie oferty i grafiki są przygotowane przez oferentów, tak, aby dobrze przentowały się przy białym tle i ja osobiście wole przeglądać na białym tle a inni wolą na czarnym, także to musi pozostać jako białe z opcją indywidualnej zmiany w ustawieniach konta.

Białe tło to odniesienie do papieru, na którym w zwykłym świecie czyta się teksty, książki itp, więc to naturalne.

Jest to irytujące i nie zamierzam przyzwyczająć się do zmiany koloru tła, bo ktoś w allegro robi sobie eksperyment.

Jak ktoś che inne tło to może to być opcja a nie odgórna decyzja, że teraz ciemne dla wszystkich.

Proszę szybko to naprawić.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@daniello_net Przycisk dający możliwość przełączenia niezależnie od ustawień systemu zostanie dodany. W widoku deskopowym widok powinien być już w normie (biały). W aplikacjach po weekendzie też wróci do standardowych kolorów. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
AdrianXQ
#10 Popularyzator#

2022-11-23_16h58_23.png

I niech ktoś coś z tym zrobi, bo na to nie da sie patrzeć, a właściwie przywróci to co zepsuł

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@AdrianXQ Dzięki za sygnał! To nie powinno tak wyglądać, mogę Cię prosić o link do tego wyszukiwania? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów