anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czemu nie mam darmowego zwrotu?

Skwiot75
#8 Zapaleniec#

Chciałam zwrócić produkt, który miał być prezentem, ale przyszedł za późno i mimo, że mam Allegro Smart zwrot do paczkomatu nie jest darmowy. Czy ktoś wie dlaczego?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

komis-bell
#21 Demiurg#

@Skwiot75 Jaką dokładnie metodę dostawy wybrałaś przy zakupie?

Aby zwrot był darmowy to forma dostawy musi mieć oznaczenie SMART lub przedrostek 'allegro'.

Jeśli metodą dostawy było "Paczkomat InPost" bez przedrostka 'allegro' i bez oznaczenia SMART to zwrot nie będzie darmowy.


oznacz moderatorów

Skwiot75
#8 Zapaleniec#

Wybrałam OrlenPaczkę, nie pamiętam czy było oznaczenie Smart...

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Skwiot75 Wejdź w zakładkę https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupione i przy tym zamówieniu rozwiń szczegóły i zobacz jaka była metoda dostawy i czy było oznaczenie SMART.
Coś takiego jak niżej:

komisbell_0-1706024948985.png

Jeśli nie ma oznaczenia SMART to zwrot faktycznie będzie na Twój koszt.

oznacz moderatorów

Skwiot75
#8 Zapaleniec#

Rozumiem, ale czy nie ma ustępstw od tej zasady? W sumie to nie ze swojej winy muszę zwrócić ten produkt. Przyszedł za późno i musiałam to kupić gdzie indziej. Poza tym sprzedający obiecał mi zwrot środków, a zamiast tego wysłał produkt jeszcze raz 😕

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Skwiot75 Koszt wroru zawsze jest po stronie kupującego tylko zakup ze Smartem oraz paczkomat daje darmowy zwrot, musisz zawsze patrzeć w zakładce zwroty danej oferty, tam masz opisane jak zwrot i za ile.

oznacz moderatorów