anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy Allegro może usuwać komentarze?

Ksantos1
#7 Wielbiciel#

Kupiłem zestaw tonerów do kolorowej drukarki laserowej pierwszy toner zepsuł się po około 6mies i wydrukowaniu 88stron kolejny po 9mies i wydrukowaniu 146stron. Te tonery powinny wydrukować bez problemu ponad 1tys stron. Wystawiłem opinie negatywna ale allegro ja usunęło. Kupiłem szczoteczkę soniczna która miała mieć ponad 82tys drgań (mam i używam starą która ma około 30tys) okazało się że ta nowa nawet nie jest w stanie dorównać starej czyli nie ma 82tys drgań to słychać i czuć. Napisałem negatywny komentarz ale... allegro znowu go usunęło. Co ciekawe zauważyłem że jeżeli ktoś napisze negatywny komentarz jest on usuwany pod byle pretekstem a jak ktoś napisze bzdury ale komentarz jest pozytywny to nie jest usuwany. Czy allegro nie jest już zainteresowane dobrem kupujących tylko kasa za prowizje ze sprzedaży towaru który niestety czasem okazuje się totalnym bublem?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

Moim zdaniem Allegro nie usuwa komentarzy które nie naruszają regulaminu i nie obrażają, ale dawaj oferty konkretne i spróbujemy to zweryfikować: @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

Ksantos1
#7 Wielbiciel#

Nie widzę już usuniętych opinie nie wiem jak mam je pokazać. Nikogo nie obrażałem ani nie używałem wulgaryzmów dobrze wiem że taka opinia zostanie od razu usunięta.

oznacz moderatorów

Client:97320082
#15 Entuzjasta#

@Ksantos1 Z tymi opinani jest różnie , raz przechodzą innym razem komuś innemu się nie podoba, tak jak kupujący wystawia subiektywne oceny i tak Allegro robi to samo.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Ksantos1 Cześć. Jeśli komentarz jest zgodny z Regulaminem, to go nie usuwamy. 🙂 Być może wystawiłeś opinię produktową, w której opisałeś przebieg transakcji? W opinii produktowej oceniasz wyłącznie produkt, komentarz o przebiegu transakcji możesz dodać w ocenie sprzedającego. Zweryfikuję tę sprawę, ale podaj mi proszę numery zamówień. 

Ola
Moderatorka

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Ksantos1 Jeśli chodzi o tonery, to Twoja opinia produktowa musiała została usunięta ze względu na to, że na zamieszczonych przez Ciebie zdjęciach widniał adres strony WWW - uważaj proszę na to następnym razem. 🙂 

Sprawę usuniętej opinii o szczoteczce sonicznej (z zamówienia numer 39f8cdc1-c72f-11ec-86e9-f16fc72e339a) skonsultuję i wrócę do Ciebie z odpowiedzią 🙂 

Ola
Moderatorka

Ksantos1
#7 Wielbiciel#

Jeżeli chodzi o szczoteczkę dostałem odpowiedź że użyłem porównania bo porównałem jej obroty do obrotów innej szczoteczki której nazwy nie podałem. Oczywiście pisząc opinie człowiek powinien pisać tylko o swoich odczuciach czyli w przypadku szczoteczki powinienem napisać że w moim odczuciu parametry nie są zgodne z opisem? Odnośnie tej samej szczoteczki posiada ona mnóstwo opinii w których ludzie porównują ją do innych producentów i modeli jednak są to opinie pozytywne więc nikt ich nie usuwa. Zresztą inaczej jakimś dziwnym trafem usuwane są tylko opinie negatywne.

oznacz moderatorów