anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy allegro mogłoby zrobić czarną listę sklepów na koncie kupującego.

Ka_Nia
#7 Wielbiciel#

Zamówiłam, zapłaciłam, przyszło, nie zorientowałam się w nr InPost i poszło znów do sklepu. Nie robiłam zwrotu, mimo moich próśb o zatrzymanie towaru zrobili zwrot. Łaskawie podali link do licytacji przedmiotów. Oczywiście z wyższą kwotą. Zalicytowałam i wygrałam u nich kilka licytacji żeby znów połączyć dostawę. I teraz jestem w czarnej...

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

pinsplash
#21 Demiurg#

@Ka_Nia Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ...winisz sprzedającego za to ze nie odebralaś przesyłki?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Ka_Nia
#7 Wielbiciel#

Jasne, że nie.

Sprzedający wystawił ponownie na licytację produkt, który do niego wrócił, z wyższą kwotą i zaproponował żebym zalicytowała ponownie.

Kiedy paczka wyruszyła ponownie do nadawcy napisałam, że zależy mi na jej odzyskaniu.

 

Kupowałam wtedy bardzo dużo różnych przedmiotów i ta paczka mi umknęła. NIE ROBIŁAM ZWROTU.

oznacz moderatorów

Ka_Nia
#7 Wielbiciel#

W ogóle nie rozumiem po co takie pytanie. Przecież wyraźnie jest napisane, że nie robiłam zwrotu. Do tego jest specjalny formularz. Jeśli dałam znać, że chciałabym odzyskać opłacony przedmiot sprzedający powinien go zatrzymać. A wiem, że wiadomość została odebrana. Dostałam maila, żeby ponownie wpłacić za przesyłkę.

 

Zresztą konsument powinien mieć prawo do tego żeby zaznaczyć  dla siebie sklepy, z którymi nie chce mieć więcej do czynienia.

 

Nie wiem jak inni kupujący na to patrzą, ale mnie nie odpowiada stres związany z obcowaniem z tego typu sprzedawcami.

oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

@Ka_Nia 
Dostałam maila, żeby ponownie wpłacić za przesyłkę.

Wpłaciłaś ?

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów

Ka_Nia
#7 Wielbiciel#

Odnoszę wrażenie że jest nagonka na mnie. Nie nie wpłaciłam. Nie muszę i przede wszystkim nie zawsze mogę zapłacić natychmiast choćby ze względu na obecność w pracy. Tego samego dnia wystawili przedmioty na licytację. Uważam, że do nocy chyba mogli poczekać.

 

 

I PO RAZ KOLEJNY! NIE CHCĘ SIĘ KIEDYŚ ZNOWU NA NICH NATKNĄĆ! za dużo stresu mnie to kosztuje. Uważam, że kupujący powinni mieć możliwość zrobienia swojej czarnej listy sklepów, na własny użytek.

oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

@Ka_Nia 
Uważam, że do nocy chyba mogli poczekać.

Mogli, chociaż nie musieli.


NIE CHCĘ SIĘ KIEDYŚ ZNOWU NA NICH NATKNĄĆ!

Allegro nie udostępnia (póki co) Kupującym możliwości "zrobienia swojej czarnej listy", ale ... po prostu poproś Sprzedającego aby dodał Cię (na wszystkich swoich kontach) do listy MNK.

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów

Ka_Nia
#7 Wielbiciel#

Tak zrobię, dziękuję 🙂

 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Ka_Nia Zrób sobie własną czarną listę. Da się to zrobić w dowolnym programie typu Word lub Excel > jest dużo bezpłatnych > zapisujesz sobie takiego delikwenta > przy zakupach zaglądasz > mam nadzieję, że taka lista będzie na tyle krótka aby znaleźć bez problemu "czarnego" sprzedawcę > posegeguj alfabetycznie > będzie łatwiej znaleźć.

oznacz moderatorów

Ka_Nia
#7 Wielbiciel#

Za 5 lat nie będę pamiętać, że to u nich miałam tyle kłopotów.

oznacz moderatorów