anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy allegro współpracuje z firmą Danae z Gdańska przy badaniach rynku?

MAMY ROZWIĄZANIE!
fellord1
#7 Wielbiciel#

Witam!
Wczoraj dostałem zaproszenie do udziału z badaniu z firmy Danae z Gdańska odnośnie zakupów na allegro do firm czy coś takiego. Czy faktycznie allegro współpracuje z taką firmą? Dodam, że badanie jest płatne.

Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
20 ODPOWIEDZI 20
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@fellord1 Tak, aktualnie współpracujemy z tą firmą przy badaniu dotyczącym ustawiania cenników dostaw na Allegro, więc jeśli dostałeś do niego zaproszenie, możesz być spokojny. Wszystko jest w najlepszym porządku. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
bas1403
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, dostałam zaproszenie, ale wyłaczylam na chwile tel. Czy moge prosic o info czy moge do tego zaproszenia wrocic?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@bas1403 napisz proszę w jakiej formie oraz kiedy dokładnie otrzymałaś zaproszenie do badania? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
bas1403
#7 Wielbiciel#

Dzisiaj otwieralam cos z maial i wyskoxzylo mi nie wiem skad nawet. Odpowiedzialam na pytania wszystkie i na etapie podawania nr tel padla mi batera, a teraz nie moge tego znalezc a chetnie bym wziela udzial.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@bas1403 w takim razie wypełnij proszę ponownie kwestionariusz otrzymany w wiadomości e-mail. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
OtoLampy
#8 Zapaleniec#

witam my dostaliśmy zaproszenie na 2h badanie rynku

Webinar host invited you to be panelist for Badanie rynku gr 3 (Pd: Fwd: Prowadzący webinarium zaprosił Cię do panelu w ramach Badania rynku gr 3)

 

od Pani Luizy i zastanawiamy się czy to na pewno jest powiązane z wami

oznacz moderatorów
OtoLampy
#8 Zapaleniec#

@la_nika 

itam my dostaliśmy zaproszenie na 2h badanie rynku

Webinar host invited you to be panelist for Badanie rynku gr 3 (Pd: Fwd: Prowadzący webinarium zaprosił Cię do panelu w ramach Badania rynku gr 3)

 

od Pani Luizy i zastanawiamy się czy to na pewno jest powiązane z wami

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@OtoLampy prześlij tę wiadomość proszę do nas za pomocą opcji [przekaż dalej] na adres spolecznosc@allegro.pl upewnię się czy to wiadomość od nas 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
OtoLampy
#8 Zapaleniec#

@la_nika  przekazałam, zależy mi na odpowiedzi bo to badanie jest dziś,a nie chciałabym iść na coś co wyciąga dane 🙂

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@OtoLampy dziękuję za wiadomość! Sprawdziłam to i jest to trochę dziwne, tzn. my zapraszamy kupujących czy sprzedających do różnego rodzaju ankiet, ale jeśli to jest pierwsza wiadomość jaką otrzymałaś w tym temacie, to ja w przesłanej wiadomości nie widzę nic, co łączyłoby tego e-maila z Allegro. Sprawdziłam też osobę, która wysłała tę wiadomość i również nie znalazłam powiązań z Allegro, więc jest to podejrzane. 
Dlaczego uważasz, że to dotyczy Allegro? Czy otrzymałaś też innego e-maila na ten temat? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
OtoLampy
#8 Zapaleniec#

dostałam wiadomość od tej Pani, że Allegro chce się ulepszać dlatego spotyka się z innymi sprzedającymi w celu omówienia tych zmian

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@OtoLampy a możesz podesłać też tę pierwszą wiadomość na spolecznosc@allegro.pl

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
OtoLampy
#8 Zapaleniec#

to jest pierwsza wiadomość wczesniej był telefon

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@OtoLampy ok, dziękuje za info! Ta Pani jest z Maison & Partners i współpracujemy z tą firmą. Akurat  nie otrzymałam informacji o takim badaniu, ale wiem, że spotkanie już się zaczęło, więc mogę uspokoić, że współpracujemy z firmą, która je prowadzi 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
OtoLampy
#8 Zapaleniec#

@la_nika  najśmieszniejsze że badanie miało być platne, a od momentu podania numeru konta 0 odpowiedzi 😄

oznacz moderatorów
OtoLampy
#8 Zapaleniec#

Witam, pani Moniko czy sprawę można gdzieś zgłosić? badanie było płatne, od 3 tygodni proszę się Pań prowadzących szkolenie o przelew. Nie chodzi o pieniądze. a o  sam fakt takiego postępowania. Myślę że stawia to was Allegro w bardzo złym świetle, że współpracujecie z takimi firmami i chciałabym aby ta sprawa nie została bez echa, a Allegro lepiej sobie dobierało partnerów biznesowych

oznacz moderatorów
blueboy5
#7 Wielbiciel#

No i? Bo nie ma dalszego ciagu a ja tez dostalem zaproszenie

oznacz moderatorów
OtoLampy
#8 Zapaleniec#

po milionach telefonów i maili dostałam przelew.

oznacz moderatorów
blueboy5
#7 Wielbiciel#

Generalnie allegro zeszlo na psy pod wzgledem szacunku do uzytkownikow obsluga i support sa tylko pozorne. Odzywaja sie zeby tylko sie odezwac nie wazne jest rozwiazanie sprawy. 2x mialem akcje ze nie odp na zadane pytania tylko pisza co im wygodnie itp. Rozumiem ogrom skali ale jestem po prostu zawiedziony i jak widac dotyczy to tez innych obszarow. Na szczescie same zakupy i apliakcja dziala dobrze dlatego korzystam ale jak jest problem jakis to juz jest gorzej

oznacz moderatorów