anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy da się uzyskać dane sprzedawcy na który został wykonany blik

szewczenko89
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów
65 ODPOWIEDZI 65

szewczenko89
#7 Wielbiciel#

Pytałem tylko tam też niewiedza gdzieś tu ktoś coś pisał że powinien niby być ten numer referencyjny wyświetlony bez tego nie jestem ani w stanie zablokować przelewu ani dowiedzieć się gdzie poszły te srodki

oznacz moderatorów

szewczenko89
#7 Wielbiciel#

Póki co to tylko w historii widać środki zablokowane no i konsultant jakiś numer 4cyfrowy podał i numer autoryzacji transakcji

oznacz moderatorów

drobok
#10 Popularyzator#

w historii powinieneš mieć numer transakcji blik, ale prawda jest taka że te w.tych wiadomościach allegro jest taką samà ściemà jak to że piszesz ze znajomym. Gość stoi przy bankomacie, wypłaca kasę od razu a nim policja dokopie się przez system płatności monitoringu już nie ma.

Jeśli płacisz przez blik bezpośrednio na allegro, lub jakiś system płatności to masz tam numer transakcji, ale wtedy kasa idzie od razu do odbiorcy. Jeśli płaciłeś systemem oszusta to kasy nie odzyskasz - jeśli faktycznie transakcja widnieje jako zablokowana to zablokował ją pracownik banku to masz jakąś szanse, ale nikt z allegro ci w tym nie pomoże bo to z allegro nie ma nic wspólnego. Możesz se w traksakcji wpisać co chcesz - a twój "znajomy" wpisał allegro by uwiarygodnić swój przekręt.

oznacz moderatorów

szewczenko89
#7 Wielbiciel#

To nie jest tak do końca bo w banku mi powiedzieli że to jednak był zakup na allegro bo gdyby były pieniądze wypłacone w bankomacie oni takie informacje by mieli że zostało już zrealizowane problem jest w tym że nawet jeśli poszło to przez operatora płatności dojdą do sprzedawcy i temu sprzedawcy nawet nic nie zrobią bo to jest legalne dostał pieniądze wysłał paczkę.jesli pieniądz idzie przez operatora płatności z tego co uzyskałem informacje ten blik jest wpłacony na konto sprzedawcy z którego on później podejmuje pieniądze ale w przypadku allegro jest 2 operatorów payu i przelewy24 o ile PayU dało by się zablokować środki gdybym miał nr referencyjny który niestety ma oszust bo w PayU sprzedawca może podjąć środki dopiero w dniu roboczym czyli w tym przypadku 27grudnia.niewiem jak jest w przypadku przelewów24 bo tam chyba sprzedawca w każdej chwili może podjąć środki. Niestety niewiem która droga poszły pieniądze będzie wiadomo jak bank to zaksięguje nie zmienia to faktu że tak naprawdę wykrycie czegokolwiek będzie już niemozliwe

oznacz moderatorów

szewczenko89
#7 Wielbiciel#

Bank ma 7dni na zaksięgowanie tak naprawdę już się pogodziłem ze strata pieniędzy nauczka na przyszłość ktoś ma prezent na święta.

oznacz moderatorów

szewczenko89
#7 Wielbiciel#

A można wysłać wiadomość do konkretnego moda odnośnie pytania bo wiem kto to zamieścił

 

oznacz moderatorów