anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy korzystanie z apki na smartfona jest dla Was tak samo upierdliwe?

rafnov
#9 Pomysłodawca#

Nie pisałbym, gdyby mi się nie nazbierało, bo to kolejny raz, który o coś potykam się jako kupujący. O ofertach Chińczyków zaśmiecających nam wyniki wyszukiwania już było, więc teraz coś innego.

Otrzymałem swoje przesyłki, wszystko ładnie pięknie, chcę ocenić przedmiot. Rozpisałem się w formularzach zalet/wad na kilkaset znaków (jest niby max 500) a przy próbie dodania oceny... ZONK! Wyskakuje okienko, że mam początkowo napisać do 50 znaków (a gdzie miejsce na resztę skoro go nie widać?), o czym nigdzie wcześniej nie byłem uprzedzony. I weź to teraz wycinaj i wklejaj na fonie do pliku tekstowego... Siadłem do laptopa. Może tu pójdzie gładko.

Więcej "grzechów" teraz nie pamiętam, jak sobie przypomnę to nie pożałuję 🙂

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

rafnov
#9 Pomysłodawca#

Z kolei na laptopie w pierwszej kolejności rzuciła mi się w oczy ocena sprzedającego i po jej wystawieniu już nie mogę znaleźć oceny przedmiotu... Komedia czy tragedia?

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Powiem tak jak kupujesz smartem to ta sprzedającego jest ważniejsza. Gwiazdkę każdy obniży o byle co. Pozytywa nie wystawi, bo po co. A to sprzedawcy potrzebne do wysyłek smart. 

Natomiast ocena przedmiotów to i tak nie wiele daje. Są błędy katalogowe. Oceny lądują w  wielkich workach dotyczących różnych przedmiotów. I tak lepiej ogarniać po ocenach sprzedawcy.

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Tak. Badziew przydaje się tylko do jednego czyli szybkiego odpisywania kupującym na wiadomości, żeby nie wkurzać ich automatycznymi odpowiedziami. W życiu bym nic przez apkę nie kupiła. Przestałam tam czegokolwiek szukać od kiedy zaczęli wyświetlać tytuł katalogowy zamiast tego sprzedawcy itd itd. I tylko się wkurzam za każdym razem jak widzę kolejną promocję dla kupujących przez aplikację. Na komputerze wszystko działa, na apce nie. Nachalne przekonywanie do kupowania czegokolwiek poprzez to badziewie mnie tylko zniechęca do zakupów. Raz nie dawno nawet spróbowałam, nawrzucałam chyba z 6 rzeczy do koszyka, miały być od jednego sprzedawcy. Okazało się, że każda była od kogoś innego. I nie kupiłam wcale. Apka nadal tylko do wiadomości pozostanie...

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@rafnov nigdzie gładko nie będzie na każdym urządzeniu laptopie kompie telefonie system wystawienia komentarza wygląda jak rodzenie kamieni żółciowych długi bolesny a ostatecznie wychodzi z tego wielkie ... nic

oznacz moderatorów