anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy ktoś kontroluje/sprawdza opisy/tytuły towarów na Allegro?

YT_IBE
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

Co ma zrobić Klient gdy nazwa aukcji/opis wprowadza specjalnie w błąd?

Podam przykład z dziś który przelał szale goryczy.

Szykowałem małe warsztaty z elektroniki i budowy zegarów na bazie lamp Nixie.

Ludzie kupili na Allegro „zegary lampowe Nixie” do lutowania i z nimi się pojawili.

Jedna osoba przyszła z modułami wyświetlaczy segmentowych…
kilka osób przyszło z plexowymi płytkami K ledami, które NA ALLEGRO były nazwane zegarami lampowymi Nixie!

Najgorsze jest to, że na taki chłam wywalili ponad 300-600zł! Bo zostali wprowadzeni w błąd tytułem!
Nie każdy ma się znać, ale jeżeli już Allegro dopuszcza chińczyków, to niech ktoś na litość boską ich kontroluje…

Kilka osób powinno niebawem zacząć dyskusje na Allegro i walczyć o zwrot funduszy.
Jedna osoba mi już powiedziała, że Chińczyk nie odda funduszy jeżeli nie zostanie „to coś” odesłane. A wysyłka do Chin najtaniej to 180zł.

Nakazałem Wszystkim osobą by zaczęli dyskusję z poziomu Allegro a nie mailowo.

Ale wiem, że 2 osoby nic nie wskurają, bo dostali taki chłam od dziadków jako prezent, a starsze osoby niestety nie chcą robić konfrontacji/problemów innym.

Cała ta sytuacja jest żałosna i przykra…
Dziś w niecałe 40min sam osobiście zgłosiłem kilkadziesiąt takich aukcji które specjalnie wprowadzają w błąd.

Czy ktoś zrobi z tym porządek? 
W taki sposób teraz opinia Allegro idzie się „teges” i wielu ludzi złapało mocny uraz.
Bo co mam powiedzieć dzieciakowi którego dziadkowie zostali okradzeni na ponad 600zł!!!

 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

LEW433
#21 Demiurg#

Allegro nie sprawdzają opisów i uważam że nie reaguje na zgłoszenia jeżeli wprowadzają w błąd.😁

oznacz moderatorów

YT_IBE
#8 Zapaleniec#

Kilka znikło, ale pojawiły się na ich miejsce nowe od razu „innych sprzedawców z Chin” …

oznacz moderatorów