anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy ktoś ma wiedzę lub opinię o Sprzedającym ?

darek_2203
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry.

Chcę kupić synowi buty NIKE DUNK LOW, które w dobrej cenie wystawia Sprzedawca o nazwie Nick-u [edycja]?

W danych o sprzedającym jest tylko adres: 

TuliDepartmentStore,JinshuiDistrict,ZhengzhouCity

Room411,Floor3,BlockB,TianyiBuilding,129HuangheRoad,JinshuiDistrict,ZhengzhouCity,HenanProvince

450000 ZhengzhouCity.

Poza tym nie ma żadnych opinii i jest informacja że na allegro występuje on od mniej niż miesiąca.

Mimo to 30 osób już kupiło u tego sprzedawcy te buty.

Nie wiem czy jest to wiarygodny sprzedawca.

Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia z tym Sprzedawcą, bądź z innym który podobnie jest opisany na stronie sprzedawanego produktu - bo znalazłem też inne podobne strony (tylko jakiś dziwny i mocno rozbudowany adres zagraniczny), to prośba o info o swoich doświadczeniach z takim Sprzedającym.

Pozdrawiam

Darek Szymański

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

az1rael
#21 Demiurg#

to Chińczyk, czyli koszt zwrotu na Chiny przekroczy wartość towaru ergo nie kupuj butów ze zwrotem do Chin bo jak nie trafisz rozmiaru to czas i koszt odesłania uczynia zakup nieopłacalnym zreszta pewnie to podróba jest 

oznacz moderatorów

darek_2203
#1 Nowicjusz#

Mam podobne obawy, tylko zachęcająca była cena i to że już tyle osób skusiło się na zakup na tej stronie. Zawsze jest chęć zaryzykowania - a le pewnie bym jak ten chytry z przysłowia stracił dwa razy 🙂 dziękuję Ci bardzo za odpowiedź na moje pytanie. Pozdrawiam

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

chinczyki lubia wystawiac te same oferty 2x z roznych kont na jednym bedzie mial te 10 pln drozej ale moze miec zwrot na terenie polski loginy maja rozne ale adres firmy ten sam jest

oznacz moderatorów

miriam501
#1 Nowicjusz#

witam, mam te same obawy tylko firma jest wpisana jakiś hongkoński a adres do reklamacji Bydgoszcz . co w takim wypadku do Bydgoszczy można wysłać  do chin dalej:) i alegro może pomóc w trakcie reklamacji lub zażądać rękojmy.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@miriam501 adres zwrotu musi byc na polske

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Każdy zakup z Chin wiąże się z ryzykiem, sprawdź gdzie należy odesłać w razie zwrotu i reklamacji. Odsyłka do Chin to duże koszty.

oznacz moderatorów

darek_2203
#1 Nowicjusz#

Dziękuję za informację i przestrogę. Utwierdzam się w przekonaniu żeby zrezygnować z zakupu od tego małego chińskiego sprzedawcy 🙂 Poszukam czegoś od naszych Sprzedających. Dzięki ogromne za odpowiedź i Pozdrawiam

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

I nie ma tu jeszcze ryzyka, że wezwą do oclenia?

oznacz moderatorów

seb1q
#11 Animator#

Kiedy ludzie się nauczą, że korzystna cena markowych ubrań czy butów z Chin to marna podróba, lepszej czy gorszej jakości ale to nadal podróba... Wystarczy dołożyć do butów 100-200 zł i kupić z normalnego, zaufanego, Polskiego sklepu online. Wystarczy wpisać w google NIKE DUNK LOW - dostępne są na oficjalnej stronie NIKE z opcją darmowego zwrotu 30 dniowego...

oznacz moderatorów

seb1q
#11 Animator#

Kiedy ludzie się nauczą, że korzystna cena markowych ubrań czy butów z Chin to marna podróba, lepszej czy gorszej jakości ale to nadal podróba... Wystarczy dołożyć do butów 100-200 zł i kupić z normalnego, zaufanego, Polskiego sklepu online. Wystarczy wpisać w guglach NIKE DUNK LOW - dostępne są na oficjalnej stronie NIKE z opcją darmowego zwrotu 30 dniowego...

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Lepiej omijać szerokim łukiem te chińskie okazje bo pójdziesz boso . 

oznacz moderatorów