anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mam prawo zwrotu gotowki za zwrócony towar a nie kartę podarunkowa

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:120972483
#2 Obserwator#

Kupilem w mediamarkt ruter po godzinie zwróciłem go do sklepu zadałem zwrotu gotówki sprzedawca oznajmił mi że tylko zwrot gotówki na kartę podarunkową wziolem tą kartę czy mogę zwrócić tą kartę i zadać gotówki dziecko nie ma co jeść a ja się denerwuję co z tym zrobić 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:120972483 Przykro mi, że znalazłeś się w takiej sytuacji, ale w tej sprawie najlepiej skontaktuj się bezpośrednio z obsługą sklepu: https://pomoc.mediamarkt.pl/ 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Client:120972483
#2 Obserwator#

Spróbuję jutro podejść do sklepu i dowiedzieć się więcej dzięki 

oznacz moderatorów
Monika__L
#15 Entuzjasta#

a co to ma wspolnego z allegro?

tak , to normalne, sklepy zezwalają na zwroty towarow na karty podarunkowe. sklepy ciuchowe i butowe też.

to wewnęrzny regulamin sklepów. środki z karty podarunkowej nie mogą być wymieniane na gotówkę.

dziecko nie ma co jeść? daj spokój. nikt na to nie pójdzie. nie ma na chleb, ale na ruter jest?

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Client:120972483 nie masz prawa nic żądać bo przy zakupach stacjonarnych, firma nie ma obowiązku przyjmować zwrotów, a że idą na rękę i mają swój regulamin to zwracają na kartę podarunkową, idź do sklepu spytaj się w kolejce kto Ci zamieni kartę na gotówkę i po sprawie 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Client:120972483
#2 Obserwator#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  dziękuję tak zrobię 

oznacz moderatorów