anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

czy mogę anulować zakup w wygranej licytacji

krzroj
#8 Zapaleniec#

Poprosiłem sprzedawce o anulowanie moich pojedynczych licytacji bo chciałem kupić cały komplet co sprzedawca też oferuje i tak zrobiłem, ale sprzedawca nie anulował moich poprzednich licytacji nadmieniam że we wszystkich licytacjach byłem jedynym oferentem.

 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@krzroj czy zgłosiłeś prośbę o wycofanie licytacji zgodnie z tą instrukcją?

  1. Przejdź do zakładki Licytuję.
  2. Kliknij [poproś o wycofanie oferty].
  3. Wpisz powód, dla którego prosisz o odwołanie swojej oferty.
  4. Kliknij [wyślij]. 
   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

krzroj
#8 Zapaleniec#

Tak zrobiłem ale bez odpowiedzi

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@krzroj sprzedający nie musi się zgadzać na wycofanie ofert, ale w tym wypadku być może nie widział tej prośby. Napisz może do niego za pomocą Centrum wiadomości, żeby się upewnić. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

krzroj
#8 Zapaleniec#

W jednej akcji ktoś mnie przelicytował to w tym przypadku sprzedający anulował moją licytację. chodzi mi o to czy jeżeli mam zakładkę anuluj zakup to mogę to zrobić po licytacji.Nigdy wcześniej tego nie robiłem dlatego pytam.Licytacja dotyczy kopiowanych banknotów u producenta więc nie jest to jakiś unikatowy przedmiot.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@krzroj tak, będziesz mógł anulować zamówienie, ale ta opcja pojawi się gdy już wygrasz tę licytację. Tutaj artykuł na ten temat 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

krzroj
#8 Zapaleniec#

Te licytacje to kilka kilkanaście  złotych mam uraz do sprzedającego że nie reaguję i to że nie widzi do mnie nie przemawia, bo obawiam się że i za przesyłkę będzie wołał również do każdej licytacji .chodzi mi czy allegro nie ma nic przeciwko takiej anulacji po prostu nie chcę mieć problemów.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak od firmy to anulujesz, jak od prywatnego- nie anulujesz, tylko wchodzi w grę napisanie o rezygnacji i nie opłaceniu, Ale nie rób tego nagminnie bo wówczas i Allegro może zadziałać.

oznacz moderatorów

krzroj
#8 Zapaleniec#

dziękuję za informacje pozdrawiam

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Jak już masz je wylicytowane to sprzedawca nie ma możliwości anulowania tego. To z automatu allegro za miesiąc anuluje. Nic się nie stanie jak zwyczajnie nie zapłacisz. Tylko grzecznie poinformować o tym sprzedawcę, żeby mógł szybciej wystawić i po zwrot prowizji się zwrócić. 

Prośby o wycofanie mógł nie zauważyć. To chyba przychodzi tylko na maila. A przynajmniej nigdy w centrum wiadomości nie widziałam. A maili niektórzy maja setki dziennie.

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Musisz odstąpić od umowy zakupu, tak samo to działa jak przy każdym innym zakupie.

oznacz moderatorów