anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę ponownie otrzymać dowód zakupu oraz dowód wpłaty?

kozi2307
#7 Wielbiciel#

Witam czy mógłbym od was otrzymać ponownie dowód zakupu towaru jak i dowód opłaty tego towaru jest mi to bardzo potrzebne a z maila niechcąco to usunąłem, posiadam tylko potwierdzenie przelewu z banku.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

AGD-SERVICE
#13 Ambasador#

Nie, nie możesz.

Żaden z użytkowników forum Allegro Gadane nie zawierał z tobą transakcji i nikt Ci nie wyśle takich dokumentów.

W tej sprawie kontaktuj się bezpośrednio ze sprzedającym. Może najlepiej telefonicznie? Masz jeszcze do dyspozycji e-mail, otwarcie dyskusji na Allegro, wysłanie listu do sprzedającego.

oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

@AGD-SERVICE 
otwarcie dyskusji na Allegro 

Mając do kogoś uprzejmą prośbę, nie przekazywałbym jej w SPORZE dotyczącym rzekomych nieprawidłowości przeprowadzenia transakcji przez Sprzedającego.

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Poproś sprzedającego pisząc do niego np: przez centrum wiadomości: https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/dane-i-ustawienia-konta/centrum-wiadomosci-allegro-LvY8REV7o... albo sprawdź dobrze w koszu.

oznacz moderatorów

kozi2307
#7 Wielbiciel#

ok dzieki

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

Takie dane możesz otrzymać tylko od sprzedającego. Nawet Allegro Ci ich nie udostępni - RODO. Masz dane sprzedającego w zakładce "moje zakupy-kupione" Dzwoń, pisz może się dogadacie.

oznacz moderatorów