anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę prawnie i legalnie nie kupić przedmiotu wygranego w licyctacji?

MAMY ROZWIĄZANIE!
piimaa
#13 Ambasador#

Od tygodnia proszę sprzedającego o wycofanie mojej oferty. Pomimo wysłania kilkunastu próśb z rezygnacją i pomimo jego codziennego logowania nadal widnieję w aukcji.

W jaki sposób zrezygnować bez konsekwencji w przypadku wygrania aukcji?

W urządzeniu na foto po licytacji dopatrzyłam wyrwane nóżki SIM karty ... i po prostu nie chcę tego już kupować.

W jaki sposób po wygranej odstąpić od umowy?

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
aragil
#15 Entuzjasta#

Nowa zabawę macie w terenie ? "Nie kupić przedmiotu wygranego w licyctacji."

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

A zakup był na zwykłym Allegro czy na AL, na AL nic nie musisz robić- nie opłacasz i nie dochodzi do zakupu. Na zwykłym masz przedmiot w zakładce "Moje zakupy" i tak możesz go anulować, zrobić zwrot itd., to wystarczy wiadomość dotrze do sprzedającego. Możesz wysłać mailem odstąpienie od zakupu, także jest to skuteczne.

oznacz moderatorów
piimaa
#13 Ambasador#

Tu nie chodzi o zabawę tylko pomyłkę, oczywiście oferty sprzedający nie odwołał ale na szczęście ktoś mnie przelicytował. Następnym razem postaram się 2x myśleć a 1x klikać.

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

@piimaa Podejrzewam że sprzedawca nie odwoływał twojej oferty tylko czekał aż ktoś cię przebije by mu cena w licytacji nie spadła ale przed jej zakończeniem i tak by odwołał bo ty i tak masz prawo do odstąpienia od umowy i ty oceniasz transakcję a on z tego nie był by już zadowolony.

oznacz moderatorów