anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę sprzedającemu odesłać produkt do punktu odbioru?

Ewczix99
#7 Wielbiciel#

Witam zakupiłam produkt który niestety mi nie pasuje, zamówiłam go paczką w ruchu. Niestety jedyną metodą odesłania produktu była wysyłka we własnym zakresie. Zwrot paczki kurierem jest o kilka zł droższy niż nadanie paczki do punktu, czy mogę odespać paczkę tą samą  metodą która ją ją zamówiłam? Skoro wysyłka jest we własnym zakresie,posiadam opakowanie z etykietą z którą produkt mi dostarczono jeśli to by mi coś miało ułatwić.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#

@Ewczix99 Ustal to ze sprzedawcą, jeśli się zgodzi - odeślij taką metodą. Jeśli tego z nim nie uzgodnisz, może nie odebrać.

Zasadniczo powinnaś jednak odesłać na adres do zwrotów podany w zakładce Zwroty.

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Ewczix99 Żeby nie mieć problemów odeślij produkt wg. tego co podane w zakładce do zwrotów.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Ewczix99 zwrot tylko firmie, zerknij do zakładki zwroty, tam jest adres do zwrotów, przeważnie firmy wolą zwroty do sklepu i tam powinnaś odesłać do punktu nikt nie będzie latał ( ale zawsze możesz napisać i się spytać może mają w pobliżu jakiś punkt i odbiorą )  ale tylko jak wyrażą zgodę bo inaczej paczka wróci i będę kolejne koszty 😞

Etykieta która była na paczce do Ciebie jest nie istotna 😞 będzie trzeba uzyskać nową 🙂

A jeśli zakup od osoby prywatnej to trzeba się zapytać czy zgadza się na zwrot bo nie ma obowiązku przyjmować 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Ewczix99
#7 Wielbiciel#

Chyba nie mam wyboru, szukam jakiegoś rozwiazania bo po prostu cena zwrotu pochłonie praktycznie wartość produktu. Normalnie bym tego nie odsyłała bo komu by się chciało latać za paroma zł ale wywalić coś nowego to szkoda.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Napisz więc do sprzedawcy i zapytaj albo wyłącz sumienie.😁

oznacz moderatorów