anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę zwrócić wózek dziecięcy po jednym spacerze, nie jestem zadowolona z zakupu, nie spelnił ocz

Client:48638511
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

komis-bell
#21 Demiurg#

Jeśli to zakup od firmy to możesz odstąpić od umowy ale musisz mieć na uwadze, że sprzedający może obniżyć kwotę zwrotu jeśli wózek utracił na wartości.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Client:48638511 przetestować towar możesz tylko tak jak w sklepie stacjonarnym pokazałby ci go sprzedawca  więc zwrocić możesz ale zgodnie z art 34.4 uk sprzedawca obniży ci kwote zwrotu o każdą ryskę i czyszczenie zabrudzeń a jak towar był zaplombowany i zapakowany jednostkowo np w folię przez producenta to obniżenie wartości będzie większe bo nie zostanie odsprzedany jako nowy więc realnie potrąci między 10 a 30% 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:48638511 możesz nawet i po 10 spacerach 🙂 aby się zmieścić w 14 dniach od odebrania i liczyć się z tym że sprzedawca odda jak za używany wózek 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

krejzole
#14 Krzewiciel#

Ja zwróciłem kosiarkę po sezonie letnim w październiku a teraz bedę oddawał odśnieżarkę bo śniegu nie ma (jeszcze sobie śrubki zostawie bo sprzedawca pewnie niezauważy).

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@krejzole to nie usa i walmart 😄

oznacz moderatorów

krejzole
#14 Krzewiciel#

To jeszcze mało znasz przedsiębiorczych działkowców. 🤣

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@krejzole różnica jest taka że w cywilizowanych krajach zwroty są rzadkością a w cebulstanie przypomina mi sie regulamin promocji pewnego sieciowego spożywczaka na L że można bylo zwrócić produkt po sprobowaniu jak nie smakował i polaki cebulaki pod marketem na parkingu wypakowywali całe wózki wędlin kiełbas etc i od razu z pustymi opakowaniami do kasy oddawaj tysiaka za zakupy 😄

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@Client:48638511 zwrócić można, ale zwrot będzie pomniejszony, bo towar jest używany i utracił na wartości.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:48638511 Możesz, jeżeli zakup od firmy. Postaraj się żeby wózek nie nosił śladów użytkowania, ktoś będzie chciał sprzedać a kupujący nie chcą nowych- używanych. Sprzedający może Ci także pomniejszyć zwrot środków o tyle o ile zmniejszyła się jego wartość.

oznacz moderatorów