anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy muszę płacić za licytacje ?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:65380128
#8 Zapaleniec#

Nie wiedziałem ze karta graficzna jest uszkodzona i za wcześnie kliknąłem przycisk licytuj. Sprzedający napisał ze było to napisane w opisie. Prosiłem go o usunięcie mej licytacji lecz on odpisał ze było napisane w opisie. Co teraz zrobić (cena to 90zl)

oznacz moderatorów
30 ODPOWIEDZI 30
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:65380128 tak , jeśli sprzedawcy zależy na upłynnieniu towaru Twoją ofertę usunie na końcówce licytacji , ta sytuacja jest dla niego korzystna bo podbijasz mu cenę .

oznacz moderatorów
Client:65380128
#8 Zapaleniec#

Ok a co jeśli usunąłbym konto Allegro?

oznacz moderatorów
Client:65380128
#8 Zapaleniec#

Napisał mi 

Dziękujemy za informację zwrotną.

 

Obsługa sklepu internetowego [edycja]

oznacZa to ze nie będę licytowal?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Client:65380128 A po co usuwać konto, umowa zakupu nadal obowiązuje, przecież jak nie opłacisz to nie pójdzie do sądu. A odpowiadają Ci BOTy.

oznacz moderatorów
Client:65380128
#8 Zapaleniec#

Ok czyli po prostu nie płacić i tyle?

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:65380128 no to teraz wszystko jasne . Możesz nie płacić jeśli wysłałeś informację i swojej rezygnacji . Sprzedawca to firma , a Ty jesteś konsumentem .

oznacz moderatorów
Client:65380128
#8 Zapaleniec#

Dovra czyli aukcja kończy się są 5dni i mam mieć to gdzieś, a za 7 dni zostanie wybrany następny po mnie ? 

oznacz moderatorów
Ryuzaki_Umi
#9 Pomysłodawca#

Kiedyś po pijaku, zalicytowałem i wygrałem jakiegoś wielkiego, dmuchanego delfina. Miał z 5 metrów.

Jak przez 7 dni po aukcji nie zapłacisz, zwyczajnie zostanie ona anulowana, a sprzedający otrzyma zwrot prowizji. Tak, że nie panikuj chłopie. Kiedyś za nie wywiązanie się z zapłaty, dostałbyś punkt karny, teraz allegro już ich nie daje za tego typu rzeczy - zwłaszcza, jeśli to jest pojedyncza sytuacja.

Dodatkowo, jeśli licytacja wciąż trwa, zdaje się, że możesz swoją maksymalną oferte zmniejszyć, do takiej, która łatwo zostanie przebija przez innych licytatorów.

Ja w końcu z tego delfina, na drugi dzień, bez problemu zrezygnowałem.

oznacz moderatorów
Client:65380128
#8 Zapaleniec#

Dzięki super mi pomogłeś, to jąk zmniejszyć  tą kwotę ?

oznacz moderatorów
kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Też słyszałam o tym zmniejszeniu ale nie próbowałam. Musisz zalicytować jeszcze raz dając najmniejszą możliwą kwotę. Wtedy jak Cię przebija to problem z głowy.... Przynajmniej tak tu kiedyś pisali. Czyli jak np dają 50zł to daj 51zł i wtedy będzie się liczyć to 51, a nie startowe 340 czy jakoś tak...

oznacz moderatorów
Client:65380128
#8 Zapaleniec#

Dobra, napisał mi wreszczie coś takiego

 

przekazałem do weryfikacji czy mamy taką możliwość

 

Z poważaniem,

Mariusz Szulkowski

Obsługa sklepu internetowego INTERLOOK[edycja]

oznacz moderatorów