anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy paczkomat allegro otworzy się jeżeli przy nim nie stoję

klub23
#1 Nowicjusz#

Czy jeżeli nie stoję przy właściwym paczkomacie to otworzy się  skrytka właściwego paczkomatu po komendzie- otwórz zdalnie

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

może lepiej na trzeźwo udać się po paczkę

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Jak znasz zaklęcie i je wypowiesz to może się otworzy.

oznacz moderatorów

eightbitclone2
#13 Ambasador#

Kiedyś  spotkałem pewną panią pod paczkomatem  która a to telefon przykładała, to wpisywała numer, to próbowała paczkomat otworzyć zdalnie... Nie szło jej to więc  po paru minutach zaoferowałem pomoc bo zaczeła sie robić kolejka  .  Okazało sie że paczka jest , ale w innym paczkomacie. A na deski powaliło mnie to że pani miała jeszcze do mnie pretensje że ona swoją paczkę to podobno miała odebrać w dowolnym paczkomacie a akurat do tego jej było najbliżej... Nie wiem, ona naprawde myślała że paczka dla niej jest w każdym częstochowskim paczkomacie ? Wracałem do domu nieźle zadumany... Paczka Schrödingera czy co ?

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@klub23  Tak pod warunkiem

- że jest do ciebie wysłana jakaś paczka i jest w paczkomacie

- że masz włączoną lokalizację i jesteś blisko własciwego paczkomatu, bez lokalizacji musisz podejść i kody wklepać.

A jeśli nie stoisz no to siedzisz. Więc wstań i podejdź do paczkomatu

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@klub23  I jeszcze małe sprostowanie: te szafki postawione przez Allegro nie są paczkomatami. Nazwę  paczkomat zastrzegła sobie firma inPost i innych szafek nie wolno tak nazywać.

A czy te allegrowe otwierają się zdalnie? Nie wiem nie korzystałem.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

A podobno niektóre to się z wrażenia na widok klienta otwierają ,no ale to pewnie nie ten.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A masz taką możliwość w aplikacji, do takiej metody otwarcia?

oznacz moderatorów