anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy przy zwrocie zakupionego towaru mam w jakiś sposób opisać paczkę?

magnolia-19
#7 Wielbiciel#

Zwracam przedmiot i nigdzie nie ma informacji co powinno znaleźć się na paczce. W jaki sposób ją opisać? 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Nie ma jak dobre wytłumaczenie problemu.... Teraz powróżę i pozgaduję czym zwracasz... Jak inpostem to na paczce piszesz bodajże 10cyfrowy kod do zwrotu, o etykietę zadba kurier. Jak masz możliwość to lepiej ją zwrócić w POPie niż paczkomacie, bo tam od razu nadadzą jej nowy kod, a kurier wyciąga kilka paczek naraz i czasem się myli.... Jak pocztą to drukujesz etykietę i naklejasz. Innych metod nie używałam to nie wiem.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak masz kod zwrotu, to możesz go napisać ale nie musisz, jak ma PP to masz etykietę.

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Nadal twierdzicie, że kupujący są dobrze informowani? 

Przecież ten wątek ciągnie się od niepamiętnych czasów a problem powraca niczym bumerang Aborygena...

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@magnolia-19 chodzi o zwrot do zamówienia nr e4051300-f550-11ed-bea6-b10621cf1edd? 
Jeśli tak, to metodą dostawy są Allegro Paczkomaty InPost, więc w przypadku zwrotu wystarczy napisać kod zwrotu na przesyłce (dobrze jest podać też numer zamówienia, bo to pomoże sprzedającemu). 
Tutaj znajdziesz informacje jak zwracać przedmioty w ramach Smart! dla wszystkich metod dostawy 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

A zwracasz towar z powodu...?

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

magnolia-19
#7 Wielbiciel#

 Bardzo dziękuję za pomoc. Towar przyszedł uszkodzony. Nim dokopałam się do tej dyskusji odpowiedź przyszła w mailu. Była to bardzo dokładną instrukcja wraz z kodami. Wcześniej przekopałam prawie całe Allegro i nic na ten temat nie znalazłam. Nawet nie mogłam znaleźć tej dyskusji. Dopiero dziś  dostałam powiadomienie o niej mailem. Allegro wciąż potrzebuję dopracowania

oznacz moderatorów