anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy sprzedawca moze zmienić cene po zakupie,, kup teraz,,

jarek165
#8 Zapaleniec#
 
oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

quba002
#8 Zapaleniec#

Hej, raczej jest to nie możliwe szczególnie gdy sprzedający już opłacił zamówienie.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@jarek165 Nie. Sprzedający po kliknięciu przez kupującego w "kup teraz" nie może zmienić ceny towaru. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

jarek165
#8 Zapaleniec#

Jeszcze nie opłaciłam bo chciałem odebrać osobiście. A w mailu dostałem info ze cena nieaktualna i teraz kosztuje prawie 1400zł wiecej

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@jarek165  1400 zł wydaje sie być sporą różnicą. BYc może chodzi o bład cenowy??

A jaki to przedmiot???

oznacz moderatorów

jarek165
#8 Zapaleniec#

Czy teraz tylko sądownie domagać się sprzedaży po cenie zakupu ? 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@jarek165 Tak, możesz domagać się sprzedaży produktu w cenie z oferty zakupu. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

jarek165
#8 Zapaleniec#

Dlaczego allegro nie piętnuje takich sprzedawców.?Ogłoszenie tylko po to by przyciągnąć potencjalnego klienta. A jeśli dojdzie do zakupu to poza allegro na innych warunkach. Tymbardziej że takich sprzedawców jest coraz więcej. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@jarek165 Możesz zgłosić nam tę sytuację. Napisz do nas przez ten formularz i załącz proszę login sprzedającego, a także zrzuty ekranu z Waszej korespondencji. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@jarek165 Nie może, ale na Allegro zmieniają i jeśli nie zapłacisz drożej, nie wysyłają paczki. To tutaj niemal normalne i powszechnie stosowane. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

 @jarek165 @ko_alka oczywiście ,że może , może to zrobić w każdej chwili jeśli do sprzedaży jest więcej sztuk ... jednak nie może od Ciebie jako kupującego wymagać zapłaty większej kwoty niż była w chwili przybicia oferty tzw,, kup teraz ,,

oznacz moderatorów