anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy to normalne ,że sprzedający zmienia 3 razy numer przesyłki, mówi ,że wysłał a na allegro nic?

Client:101030500
#3 Debiutant#

Witam, mam pewne wątpliwości co do sprzedającego, potrzebuję waszej opini i pomocy.
Kupowałem od Sineltech telefon. Po zakupie czekałem 10dni na nadanie paczki, po czym napisałem i dostałem odpowiedź, że koloru,który chce nie ma. I czy mogę zmienić kolor? Zgodziłem się, dostałem zwrot kosztów i zakupiłem telefon ponownie tylko w nowym kolorze. Link do nowego telefonu był od sprzedającego CUANGFENG mimo to kontaktowała się ze mną dalej ta sama osoba. Czytaj 2 konta na allegro i jeden sprzedający. Od zakupu mineły 2dni a sprzedający usunął 3 razy numer przesyłki. Dzisiaj rano napisał,że paczka została już wysłana a na allegro nic a nic. Wysłał mi link www.aftership.com/track/yunexpress i faktycznie jest tam jakaś paczka nadana. Czemu nie zaktualizował inforamcji na allegro? Co doradzacie?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

mdrogeria
#21 Demiurg#

Client:101030500 z azjatami tak bywa , czekaj spokojnie , minie termin dostawy to trzeba bedzie zadziałać .

Zmiana numeru paczki nic  nie znaczy , czasem sam się siepnę i robię to samo .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie kupować od takich sprzedawców, (konta jest zawieszone)zawsze pisz do sprzedającego przez Allegro, masz dokumentację, jeżeli masz wątpliwości to otwórz dyskusję, tam sprzedający ma 24 godz na odpowiedz:https://allegro.pl/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów

Client:101030500
#3 Debiutant#

Dzięki, otworze dyskusje i poprosze o zaktualizowanie informacji na allegro.

oznacz moderatorów